Новости

За повідомленнями ЗМІ на території Російської Федерації планується ввести закон про нормативи безоплатного вилову риби приватними особами. У кожному регіоні будуть розроблені свої норми, і вони будуть дуже відрізнятися. Якщо порушник буде спійманий на місці злочину, в його відношенні застосують штрафні санкції – передбачений штраф в розмірі від двох до трьохсот тисяч рублів.

Наприклад, жителі Кургану та Області можуть виловлювати не більше п’яти кілограм різної риби. Виняток становлять хірономіди, їх кількість не повинна перевищувати ста грамів.

Жителі Ленобласті можуть видобувати не більше 50 гр мотиля, а основні правила суворіші.

На Алтаї і в Алтайському краї дозволяється виловити до 10 кг білої риби (сумарно). Обмеження стосуються промислу минів, карасів, сазанів, щуки і плітки. Але, разом з тим, в Томську, Тюмені, Новосибірську, Омську та їх областях обмеження торкнуться і лову ракових – їх можна буде здобути не більше двох кілограмів на людину.

Цікаво, що в Красноярському краї також буде введено обмеження на видобуток ракоподібних: їх максимальна кількість складе п’ятдесят молюсків на людину, а інспектори Рибнагляду власноруч будуть їх вважати.

До речі, на Алтаї заборонять виловлювати більше трьох судаков на рибака (замість них можна виловити двох тайменей). У Красноярської області можуть оштрафувати за перевищення норми вилову: дозволяється добути або п’ять линів, або таку ж кількість коропів. У Калінінграді та області дозволяється принести з риболовлі лише трьох вугрів і одного сома. У Пскові й області – два сига і п’ять судаків.

За свідченням видання «Аргументи Тижня», найбільше пощастило Далекому Сходу і Приморському краю. Тут норми вилову набагато лояльніше: приміром, рибак з Ханти-Мансійська може принести з риболовлі додому пристойну кількість білої риби – 30кг. В цілому, туди входять: окунь, карась, плотва, ялець.

У Приморському краї можна добувати в день: шістдесят наваг, двадцять оселедців, до сотні корюшек. Крім того, в склад добової норми входять кунджи – 15штук, мальмы – 25 штук, пиленгасов – 10штук, а от коня-губаря можна взяти з собою не більше трьох примірників.

На Сахаліні вас можуть оштрафувати, якщо зловлять з 50-ма устрицями, спизулами, і сірими морськими їжаками, а в Приамур’ї впаяють штраф, якщо в садку буде не один таймень, а два.

Ще один пункт закону свідчить, що у всіх регіонах Росії буде обмежений вилов риби з мостів або під ними. Не можна використовувати в якості знарядь лову остроги. На вудку чи спінінг риболови-любителі зможуть повісити не більше десяти гачків.

Середньодобова норма по видобутку водних біологічних ресурсів для рибалок-непрофесіоналів по Саратовської області та місту Саратов введена в травні. Період нересту закінчився, і тепер жителі міста і району можуть ловити на поплавкову і спиннинговую снасті.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
закон рибалка
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:19.05.2015
6 771

Календар рибалки або прогноз клювання риби20.05.2015
6 342

Що потрібно знати починаючому рибалці. Основи риболовлі24.05.2018
1 134

У Росії введуть податок на любительську рибалку25.03.2017
768

Клювання ранньою весною. Яка риба ловиться навесні?16.05.2015
624

Що таке рибалка. Психологія риби24.06.2015
402

Поради і правила риболовлі на водоймі для початківців22.05.2018
199

Ефективна коропова рибалка влітку09.07.2018
148

Марена — риба, яку краще обходити стороною03.06.2018
114

Добірні і найсмішніші анекдоти про рибалку02.06.2018
91

Кілька щукових особливостей, або як хижачка реагує на погоду