Другие статьи

Риболовля є не тільки корисним, але і нешкідливий видом дозвілля для чоловіків на вихідних. Саме нешкідливим, адже ймовірність зради, віддалених від комунікацій та умов місцевості, близька до нуля. Важко собі уявити, як дівчата з модельним личком і ногами від вух поїдуть годувати павуків і кліщів.

Багато жінок вимагають від свого чоловіка відмовитися від останніх природні інстинкти добувача, адже зараз у чоловіків немає потреби здобувати що-небудь. А рибалка як раз і є можливість проявити себе як добувача для сім’ї, показати, що його сім’я може не боятися ні кризи, ні глобального потепління.

Так, ніхто не стане сперечатися, що вони витрачають дуже багато на оновлення снастей і підготовку до риболовлі. Вони часом днями пропадають на озерах і водоймищах, які поглинають всю увагу і сили ваших чоловіків. Однак результатом всіх цих старань є колосальне емоційне розвантаження, що корисно впливає і на загальний мікроклімат у родині. Якщо він не поїде на озеро і не залишить там всі свої негативні думки – то йому доведеться залишити їх вдома, виплеснувши на когось з оточуючих.

Рибалка дуже допомагає чоловікові розслабитися, відчути свою свободу. Чоловікам не можна що-небудь забороняти, тим більше, якщо це стосується такого заняття як рибалка. Адже якщо йому це заборонити – він знайде безліч інших варіантів довести свою незалежність. Найімовірніше він вибере дуже просто спосіб, який користується особливою популярністю серед чоловіків – зрада. Вам це потрібно?

Що ж робити, якщо ваш улюблений рибак?

Чому б дівчатам самим собі не придумати цікаве розвага для себе коханої у вільний від чоловіка час. Наприклад, сходіть в солярій, якщо зимова риболовля, або на масаж, зробіть манікюр, пройдіться по магазинах або забіжіть з кращою подружкою в затишне кафе та поговорити про своє.

Так само варто звернути увагу на те, що якщо ваш чоловік тікає на риболовлю кожен раз, замість того щоб провести час з сім’єю – то варто задуматися, чи все добре в сім’ї і в будинку в цілому.

Або, чому б не спробувати зрозуміти його захоплення, чому один раз не напроситься поїхати теж. Можливо, після спільної поїздки рибалка з вашої головної суперниці, перетвориться в улюблену подружку. Можливо, вам теж сподобається, і це стане вашим сімейним хобі. Природно спочатку він буде бурчати, що у вас так багато питань, і як взагалі можна не розуміти такого, здавалося б, елементарного. І якщо вам сподобається, то ви захочете ще поїхати, але ніколи не порушуйте головне правило дружини рибалки – не ловіть більше за нього. Але більшість жінок просто ніколи не підуть на ризик спробувати взяти в руку вудку і проявити трохи терпіння в очікуванні покльовки. І важливим чинником негативного ставлення до ідеї поїхати з чоловіком, щоб встигнути зловити свою першу в житті рибу, є те, що необхідно в день риболовлі прокинутися як можна раніше.

А скільки смакоти можна приготувати з риби, яку принесе улюблений. Величезним плюсом для сім’ї є те, що завжди в будинку свіжа риба, ікра, і задоволений чоловік. Але якщо вас напружує наявність риби у квартирі – у чому проблема, скажіть, нехай рибалить, але рибу не привозить. А якщо привозить, то тільки чищенную.

Втомлені після спільної риболовлі, але задоволені процесом і уловом, ви ще довго будете розповідати друзям про цю поїздку, і вже вдвох будете пояснювати всі особливості новопридбаного спільного хобі! Вас, звичайно ж, не зрозуміють дружини ваших друзів, адже це таке нудне і незрозуміле заняття. Але в глибині душі ви будете дуже вдячні вашому чоловікові за те, що він показав всі принади цього заняття.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:19.05.2015
6 771

Календар рибалки або прогноз клювання риби20.05.2015
6 349

Що потрібно знати починаючому рибалці. Основи риболовлі14.05.2015
1 751

Прикормка для краснопірки своїми руками12.07.2016
1 173

Правильний вибір поплавця для риболовлі, при різних умовах14.05.2015
1 143

Хліб – король насадок рослинного походження. Як ловити на хліб: на шкірку і м’якуш24.05.2018
1 134

У Росії введуть податок на любительську рибалку14.05.2015
1 106

Вплив погоди на клювання окуня29.03.2017
1 091

Особливості ловлі лина. Коли клює, і де клює?25.03.2017
1 063

Коли починати ловити карася (гібриду) навесні?04.04.2017
1 004

Як веде себе жерех навесні. Нерест жереха і способи лову