Объекты ловли

Практично всі рибалки починали свій шлях з ловлі карася в сусідніх з будинком водоймах. Риба клює практично постійно, і навіть у дощовий і «не кльовий» день здатна порадувати непоганим уловом. Проходить час, хлопчики виростають, і стають досвідченими професіоналами. Відповідно, зростають і їх запити. Їм тепер подавай крупного карася. Саме про нього ми і поговоримо.

Коли розмова заходить про лові великих карасів, багато рибалки цікавляться: які снасті, аксесуари вибрати, на який водойма поїхати, в який час рибалка принесе кращий результат?

Снасті та оснащення

У карасьовою рибалці досить непогано показує себе поплавкові вудка. Так, так, сама звичайна, родом з дитинства! Просто тепер вудлища стали більш комфортними, оснащуються котушками, і сучасними аксесуарами.

В основному, для лову карасів використовують вудки з глухою і ковзної оснащенням.

 • Глуха оснастка передбачає, що волосінь кріпиться за вершину вудилища з допомогою гумового амортизатора. Перевагою снасті є вибір більш тонкої волосіні, що, в свою чергу, відчутно впливає на чутливість під час покльовки.
 • Бігаюча оснащення дозволяє вудилища амортизувати в тих випадках, коли вчиняється дальній заброс. Таке вудилище оснащується котушкою і направляючими кільцями. Таким чином, рибалка може здійснювати закидання на великі відстані, а у випадку обриву волосіні або заплутування безболісно відновлювати снасті. Як правило, змінна оснащення передбачає використання ковзних поплавців.
 • Кращий час для лову карасів

  Теоретично, карась клює протягом усього року, крім холодних днів, коли риба йде на зимівлю. На практиці ж це не завжди так. Якщо ви зібралися на карасевую риболовлю з поплавковою вудкою, то краще для цього вибирати кінець весни або початок літа. Саме в цей час риба проявляє найбільшу активність. Це означає, що шанси на хороший улов різко підвищуються.

  Прекрасний клювання спостерігається з берегів протягом усього літнього періоду. Зграя карасів воліє ховатися в рослинності і камышниках, які ростуть недалеко від берега. Влітку карасі клюють впевнено і активно, адже їм потрібно за короткий час швидко набрати вагу. Серед усіх способів лову карасів, поплавкові знаряддя впевнено лідирує.

  Наживки і прикорм для лову карася на поплавок

  Заліковий карась зовсім не церемониться з запропонованої їжею – він вистачає моментально і зухвало. Як правило, риба більшу частину часу копається в донному мулі, вишукуючи для себе їжу. Якщо їй запропонувати хробака, мотиля, личинок водяних комах, то ймовірність ефективного клювання різко зросте. Що стосується рослинної їжі, то карась дуже навіть поважає тісто, хліб, перловку.

  Прикормы для великих карасів слід складати дуже уважно, так як трофейні екземпляри дуже вибагливі. Якщо їм не сподобається корм, то вони просто підуть, залишивши всі дрібним побратимам. Наприклад, є такий рецепт, досить популярний у рибалок: макуха обшпарте окропом, додайте до нього тирса і коров’ячі роги. Але, непогано будуть працювати і магазинні суміші з додаванням рубаних черв’яків, хліба і. т. п. Підкормових суміш закидайте кількома не дуже великими порціями.

  Коли краще підсікати рибу

  При карасьовою риболовлі сходів трапляється значно менше, ніж при лові іншої риби тому, що карась навряд чи відмовиться від вже проковтнули наживку. Слід врахувати, що великий карась клює цілком передбачувано:

  • поплавок одразу тоне;
  • повільно зникає під водою, при цьому рухаючись в бік;

  Досвідчені рибалки радять трохи почекати після покльовки, і лише потім підсікати. Ну а далі – справа техніки.

  Удачі на водоймах!

  Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

  Мітки
  карась поплавок
  Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

  По темі:  14.05.2015
  1 750

  Прикормка для краснопірки своїми руками  12.07.2016
  1 173

  Правильний вибір поплавця для риболовлі, при різних умовах  14.05.2015
  1 143

  Хліб – король насадок рослинного походження. Як ловити на хліб: на шкірку і м’якуш  25.03.2017
  1 063

  Коли починати ловити карася (гібриду) навесні?  31.08.2016
  281

  Соска на карася або ловля карася на соску. Конструктивні особливості  25.03.2017
  213

  Весняна ловля карася у вікнах. Які вибрати насадки?  12.06.2018
  146

  Готуємо перловку для риболовлі в мікрохвильовій печі  02.07.2018
  129

  Як правильно відвантажити поплавок  17.06.2018
  101

  Супер уловиста снасть з пружиною на карася  25.05.2018
  80

  Вирушаємо на літню риболовлю карасевую