Способы ловли

По мірі того, як тане лід, і погода підігріває сонячними променями, рибалки задаються питанням, як зловити судака ранньою весною. Щоб бути успішними в цей час року рибалки повинні зрозуміти деякі основні закономірності лову судака саме навесні.

У судака нерест починається з середини квітня до середини травня. Ікра залежить від того, як рано ми будемо, маємо теплу погоду у весняний період. Судак не нереститься в один і той же час; деякі починають рано, коли дотримані ідеальні умови, якщо немає, то нерест починається в кінці весни.

Головними умовами, в яких може початися нерест, є температура води, щебінь або деревини берегових ліній, а іноді навіть довжина світлового дня. Температура води близько 18-20 градусів запустить у дію нерест.

Ікра відкладається на нерівній поверхні, щоб захистити її від дрібних хижих риб, які можуть поблизу шукати корм. В ідеальних умовах нересту температура води повинна повільно і постійно нагріватися без яких-небудь серйозних коливань. Відсутність хвиль також буде плюсом в цей інкубаційний період.

Північна і східна берегова лінії, як правило, ті райони, де здебільшого судак відкладає ікру. Ці берегові лінії є найбільш бажаними, тому що сонце проникає на північ і схід, де більше тепла. Вода тепліша, ніж ближче до берега.

Коли нерест завершено, судак перехід в найглибшу частину водоймища, щоб відпочити протягом декількох днів або тижнів. Після періоду спокою, судак виходить в пошуках їжі, і саме тоді, настає найкращий час для його лову.

Тепер, ми знаємо про весняну моделі нересту судака і зобов’язані використовувати свої знання і вміння. Маючи точне знання погодних умов весни, ви прийдете на водойму для лову риби. В той же час знаючи, на якій стадії навесні знаходиться нерест, ви будете розуміти, яка кількість судака зможете зловити.

Оснастка для ловлі судака

Клювання судака ранньою весною важко виявити, якщо у вас немає необхідного обладнання. Чутливі стрижні з графіту корисні у виявленні легких ударів. Дуже легкі мононитные ліски, повільне завантаження, і природні приманки є ключовими факторами в лові судака навесні.

Незалежно від того, яка приманка використовується, по черзі піднімайте кінчик вудилища, колебля його і потім, опускаючи приманку даючи їй торкнутися дна.

Нові з’являються бур’яни, як правило, кращий район, щоб знайти і зловити судака ранньою весною. Обросле днище дерев, є одним з кращих місць перебування судака. Але пам’ятайте, можливо, вам доведеться носити з собою великий запас приманок і гачків.

Використовуйте дуже повільну техніку для вилову судака навесні. Оскільки вода ще холодна, а у риби метаболізм є низьким, і вона не буде атакувати або переслідувати швидко рухається наживку. Необхідно обходити області, іноді по годині і довше. Це говорить про те, що судак зграйна риба і її треба знайти.

Також можна ловити його з човна, використовуючи джиговое вудлище. Спочатку вивчіть рельєф дна в секторі з допомогою джиг головки. Закидаємо вудку, чекаємо поки приманка опуститися на дно водойми. Спінінг необхідно тримати під кутом 40-45 градусів. Такий кут потрібен для хорошої підсічки.

Як ще можна зловити судака ранньою весною:

  • дриффинг;
  • тролінг;
  • на живця;
  • на дроп шот;
  • на балансир.

Якщо настає похолодання і температура стане нижче на кілька градусів то можна побачити, що судак буде ще повільніше.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
весна Судак
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:25.03.2017
1 063

Коли починати ловити карася (гібриду) навесні?04.04.2017
1 004

Як веде себе жерех навесні. Нерест жереха і способи лову27.03.2017
830

Як ловити окуня навесні? Звички окуня в цей час року25.03.2017
768

Клювання ранньою весною. Яка риба ловиться навесні?15.04.2017
510

На коропа навесні. Коли, де і на що ловити коропа26.03.2017
466

Як зловити щуку на спінінг навесні?05.02.2017
390

Способи зберігання мотиля. Як довго його зберігати?02.05.2017
267

Рибалка в травні. Дійсно травень клевный місяць?25.03.2017
213

Весняна ловля карася у вікнах. Які вибрати насадки?30.05.2018
151

Ловимо судака на спінінг вночі