Объекты ловли

Окунь — хижа риба, активний кльов, у якій спостерігається в осінній час. Це можуть підтвердити багато досвідчені рибалки.

Улюбленим місцем рыбачков, в харківській області, для лову окуня вважається Червонооскільське водосховище (як приклад, був проїздом). Воно знаходиться на річці Оскол на Харківщині. Це дуже мальовниче місце. Просто перебувати тут є особливе задоволення, а окуні, мині і карпи у відрі — шикарний бонус від природи тутешніх місць. Кожен місцевий рибалка може сказати з упевненістю, окунь на Осколі клює в будь-який час року, але в основному дрібний. Рибалки йдуть на різні хитрощі. Але риба ніби навмисно ігнорує їх. «Так як же ловити більш великого, вже обапола?» — вони задаються цим питанням (не маючи спінінга і гір силікону). Є дуже дієвий спосіб!

Отже, як же ловити великого окуня на вудку?

Перед черговою поїздкою на Оскіл, або куди-небудь де водиться окунь, виріжте шматок гардини, розміром приблизно 3 метри на 2 метри (якщо немає павука), накопайте великого розміру черв’яків і цілеспрямовано рухайтеся за обаполом! Дайте собі установку, що без обапола не повертатися. Рибалки вірять у силу думки. Якщо думати про гарну ловлі, то успіх гарантовано!

До вирізаним шматках гардини заздалегідь з обох сторін прив’яжіть по палиці. Зайшовши у воду, два рибака легко здобудуть малька цієї гардиною без всяких проблем. Протягуючи трохи і піднімаючи нашу «малявочницу», реально за один підйом дістати до 20-30 штук малька, чого цілком достатньо! Після, пересипте їх у відро, отплывите на човні на 15-20 метрів, де закінчується очерет, прив’яжіть човен прямо до очерету і починайте ловлю. Знадобляться звичайні телескопічні вудки довжиною 5-6 метрів, волосінь діаметром 0,25 мм, поплавок поважче і вище, щоб було видно на хвилях і вантаж, який відвантажував поплавок, зовсім злегка підіймаючи його на весь зріст, гачок 7-8 номери.

Живця чіпляйте за спину, глибину виставляйте не більше півметра, при загальній глибині до 2 метрів! Різкими рухами на рахунок «5», смикайте вліво або вправо вудилище, після чого слід, як правило, покльовка. По-перше, це дає звук поплавця (подоба погоні хижака за мальком), по-друге, не стоїть на місці принада. Динамічна принада краще ніж, статична! З настанням сутінків, він перестане брати, в цьому випадку слід використовувати великого хробака, таким же способом виманюючи великих окунів Оскольського водосховища!

Червонооскільське водосховище вважається найбагатшим рибою водоймою Харківщини! За останні десятиліття кілька разів проводилося його зариблення. Тут навіть початківця рибалки чекає багатий улов!

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
як ловити на вудку Окунь
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:19.05.2015
6 771

Календар рибалки або прогноз клювання риби14.05.2015
1 143

Хліб – король насадок рослинного походження. Як ловити на хліб: на шкірку і м’якуш14.05.2015
1 106

Вплив погоди на клювання окуня29.03.2017
1 091

Особливості ловлі лина. Коли клює, і де клює?27.03.2017
830

Як ловити окуня навесні? Звички окуня в цей час року18.08.2016
775

Як і на що влітку ловити ляща, карася, коропа і плотву?18.04.2017
574

Як вибрати колір приманки для ловлі окуня?29.01.2017
529

Ловля на гумку — забута річна снасть. Переваги і як ловити17.12.2017
465

Що обрати новачку (ну зовсім початківцю) — спінінг або вудку?05.10.2015
464

Як підібрати приманку для спиннинговой лову. 10 порад.