Объекты ловли

Риболовля – улюблене заняття як чоловіків, так і жінок. На водоймах можна побачити цілу юрбу з вудками та спінінгами. Але в риболовлі головне — не інвентар, а видобуток.

Що ж треба знати про рибу починаючому рибалці?

Язь водиться в теплих річках зі слабким плином. В таких річках його варто ловити під звисаючими кущами або деревами. Язь має довжину близько 700 міліметрів і масу близько 8 кілограм. Ця риба любить мотилів і опаришів. Ловити його краще на поплавкову вудку чи спінінг. Язя зловити нелегко. Він любить важко доступні місця з корчами і нерівним дном.

Наикрупнейшая риба Європи – Сом. Найбільшого свого поширення ця риба отримала в пониззі Волги та Уралу. У 1934 році був зловлений сом, який важив 500 кілограм. І рекорд досі не побитий. Сом є всеїдною рибою. Але краще всього підійдуть молюски, рачки і дрібні гризуни. Зловити крупного сома можна на квок, на донну вудку чи спінінг. З початком холодів риба знаходить затишну яму і впадає в сплячку.

Ловля судака має промислові розміри. Вага такої риби достегает тридцяти кілограмів. Але середня маса становить всього чотири кілограми. Водитися він у водоймах, озерах і великих річках. Вода повинна бути чистою і насиченою киснем. Дно повинно бути піщане, галькові або кам’янисте з найменшою кількістю водоростей. Ловити рибу краще затемна: ввечері або зранку до сходу сонця. Судака ловлять на живця донною вудкою. Якщо глибина водойми менше двох метрів, то ловля цієї риби буде безглуздою.

Мойва водиться тільки у верхніх шарах морів. Харчується рачками, личинками креветки і ікрою оселедця і тріски. Водиться така риба табунами. Мойву легко виловити за допомогою сачка і відра. Найчастіше рибу ловлять для того, щоб використовувати її в якості наживки на більш великі види річкових та морських мешканців.

На мілині ми миня ліниво ловили… Така риба водиться в річках, коли температура води стає нижче дванадцяти градусів. У спекотну погоду миня можна ловити руками: він спить під корчами або в норах. Взимку краще проводити ловлю в нічний час. Миня ловлять на донку, на мілині. Кращою насадкою є йорж або піскар.

Головень водиться в прісних водах. Ловити рибу краще або рано вранці, або перед заходом сонця. Наживка може бути різною: м’якушка хліба, опариші, коники. Ловитися поддонной вудкою в ямах і вирах біля мостових опор або обривистих берегів.

Рибалка буде вдалою, якщо знати особливості риби, місця її проживання і улюблені ласощі річкового жителя.

Продовження слідує…

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
Головень Мойва Минь Сом Судак Язь
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:24.06.2015
402

Поради і правила риболовлі на водоймі для початківців12.07.2016
312

Ловимо сома. Коли ловити, на що ловити і де ловити?02.05.2017
267

Рибалка в травні. Дійсно травень клевный місяць?30.05.2018
151

Ловимо судака на спінінг вночі19.09.2017
121

Нюанси лову пізньоосінніх хижаків на кар’єрах, невеликих озерах і торфянниках05.06.2016
88

Як зловити судака. Різновиди, чим харчується і де шукати26.03.2017
82

Як зловити судака ранньою весною?13.05.2015
80

Зимова ловля на балансир02.04.2017
61

Як зловити судака навесні? Особливості лову в цей період16.07.2016
53

Звички Язя, середовище проживання, корм і насадки для лову