Объекты ловли

Чому у вікнах?

Навесні, коли вода прогріється, починає брати великий карась. Вага такого карася, може досягати до двох кілограм, і ловиться він досить часто. Він ловиться в місцях не дуже зручних для рибалки, а саме в заростях очерету та інших видів рослинності. З чим пов’язане бажання риби перебувати в таких місцях?

Вся справа в тому, що в очереті глибина води невелика і прогрівається набагато краще, ніж в місцях з великими глибинами. Ще один важливий факт полягає в тому, що на очереті біля кореня мешкає велика кількість корму, як рослинного, так і тваринного походження.

На яку снасть ловити

В основному для лову у вікнах використовують поплавкову снасть, але досить складно відправити наживку в призначене місце, і це часто призводить до зачепу, а іноді і до обриву снасті. В останні роки для лову у вікнах використовують вудку з боковим кивком. Така вудка чудово підходить для такого виду лову.

В основі такої снасті береться вудилище довжиною близько шести метрів, при цьому воно повинно бути міцним і бажано не сильно гнущимся. Така довжина вудки потрібна, щоб наживку опускати в безпосереднє місце лову, а саме у вікно. Волосінь при цьому повинна мати тонкий діаметр не більше 0.2 мм Це оптимальний розмір основою ліски, вона зможе витримати велике навантаження і при цьому не порватися. На поводок ставиться волосінь ще тоньшего діаметра, це необхідно для того, щоб карась не лякався, адже навесні він дуже полохливий і обережний.

Гачок на таку снасть ставиться не великий приблизно четвертого номера (за старою нумерології крючков), не менш ефективні для такої ловлі і блешні. Слід пам’ятати, що гачки або блешні обов’язково повинні бути добре заточені, щоб ваша здобич не зійшла під час виведення.

Наявність кивка на такий снасті обов’язково з його допомогою видно клювання і також завдяки йому, можна робити відповідну гру наживкою. Кивки для такої ловлі використовуються з яскравими кінчиками це потрібно, щоб на відстані п’яти або шести метрів можна було розглянути поклевку.

Коли снасть правильно зібрана, зловити карася не складе великої праці. Але не тільки снасть ловить рибу, потрібно використовувати правильні насадки.

Насадки для лову віконної

Найбільш застосовуваним видом насадки вважається мотиль, так як саме він і є основним раціоном весняного карася. На гачок чіпляють чотири або п’ять мотелинок щоб утворився невеликий пучок. При цьому він одягається на гачок методом проколювання. Гачок заганяється під головку і необхідно це зробити таким чином, щоб мотиль залишався деякий час живим. Рідше карася можна зловити на опариша або так званий бутерброд, це коли на гачок одягається і мотиль і опариш.

Рослинні наживки для такої ловлі не доречні, така наживка не цікавить весняного карася. На неї він почне брати ближче до початку літа. Також під час весняної ловлі карася у вікнах не варто застосовувати прикормочные суміші, в більшості випадків вона лише відлякує рибу.

Збираючись на весняного карася не варто забувати про те, що вага риби може бути досить великою. І саме тому рекомендовано застосовувати під час риболовлі підсаку. Це пристрій має різноманітні форми, але їх суть одна допомогти рибалці витягти велику рибу.

Існує багато видів захоплюючій лову, так от ловля карася у вікнах одна з таких рибалок. Під час риболовлі з кивковым вудилищем ви отримуєте незабутнє враження. Вибирайтеся на рибалку і отримуйте задоволення.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
весна карась
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:14.05.2015
1 143

Хліб – король насадок рослинного походження. Як ловити на хліб: на шкірку і м’якуш25.03.2017
1 063

Коли починати ловити карася (гібриду) навесні?04.04.2017
1 004

Як веде себе жерех навесні. Нерест жереха і способи лову27.03.2017
830

Як ловити окуня навесні? Звички окуня в цей час року25.03.2017
768

Клювання ранньою весною. Яка риба ловиться навесні?15.04.2017
510

На коропа навесні. Коли, де і на що ловити коропа26.03.2017
466

Як зловити щуку на спінінг навесні?05.02.2017
390

Способи зберігання мотиля. Як довго його зберігати?31.08.2016
281

Соска на карася або ловля карася на соску. Конструктивні особливості02.05.2017
267

Рибалка в травні. Дійсно травень клевный місяць?