Однією з самих незвичайних насадок, що використовуються для лову плотви та інших білих риб є вим’я корови. Цей продукт придбати не так-то легко, але якщо ви витратите свій час і знайдете його у забійників худоби або сільських продавців, то хороший кльов буде гарантований. Вартість вимені копійчана, а стограммового шматочка вам вистачить на весь рибальський сезон. Бажано купувати свіжий, а не заморожений продукт, інакше велика ймовірність того, що вам підсунуть шлюб.

Готуємо насадку до риболовлі

Купивши продукт один раз, ви можете зберігати і використовувати його протягом довгого часу – воно не втратить своїх уловистых властивостей. Просто покладіть вим’я в морозильник і відрізайте потрібний вам шматок, коли збираєтесь на риболовлю.

Досить непогані результати показує ця принада в зимовий період, але це не означає, що вона не буде працювати і влітку і на початку осені.

Перед тим, як помістити молочні залози корови на зберігання, наріжте їх на маленькі шматочки (шматочки або смужки). Так вам буде легше сформувати приманку потрібного розміру.

Щоб насадка виглядала красивіше, м’якоть обробляється темно-червоним харчовим барвником. Таким чином, насадка з вимені набуває яскраво-червоний колір.

Шматочки виключно довго тримаються на гачку, і це дає можливість виловити до семи риб не змінюючи приманки. У воді орган виглядає дуже природно, і працює не гірше мотиля.

Ловля на насадку з вимені

Кращі результати показує лов з використанням даної насадки мормышечной вудкою. У цьому випадку снасть з насадкою періодично відривається від дна, а потім знову повертається на місце. Як правило, риба реагує на гру снастю в той момент, коли гачок починає свій рух вгору. Коли вим’я потрапляє у воду і розмокає, воно набагато збільшується в розмірах. Щоб допомогти рибі заковтнути насадку, рибалка повинен відщипнути від неї невеликий шматочок. Бажано начіплювати вим’я таким чином, щоб вістря гачка стирчало з нього назовні. Таким чином ви значно скоротите кількість непотрібних холостих покльовок. Кращі результати показують гачки №№ 14, 15, 16. Приманка повинна бути невелика, розміром всього кілька міліметрів.

Якщо ви ловите на мормишку, то попередньо закиньте в лунку прикорм з сухарів і рибальського мотиля. Перед ловом на поплавкову вудку бажано підгодувати місце зимової кормовою сумішшю для плотви.

У більшості випадків любителі зимового лову, які використовують в якості наживки вим’я, активно пересуваються в пошуках найбільш уловистых лунок. Вони проходять під льоду водойми близько десятка отворів, і починають їх все облавливать. Перспективні лунки згодом закармливаются, для чого в них опускають кілька конусних годівниць з кормом. Через деякий час починається, власне, лов на поплавок.

Краще всього зробити кілька лунок по сусідству, і в кожну з них помістити снасть. У цьому випадку ви можете ловити, одночасно використовуючи обидві руки: якщо покльовка відбулася в правій лунці – смикаєте правою рукою, і навпаки.

При будь-якому способі лову завдання рибака полягає у виборі правильного уловистого місця, і ловля на вим’я – не виняток. Іноді в затоках річок і лиманах трапляються місця, через які проходять великі косяки плотви. Якщо ви їх знайдете, і правильно розподіліть насадку, то цілком можна спіймати навіть за короткий зимовий день до п’яти кілограм плотви.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
зима насадки плотва
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:14.05.2015
1 284

Хліб – король насадок рослинного походження. Як ловити на хліб: на шкірку і м’якуш02.05.2017
268

Рибалка в травні. Дійсно травень клевный місяць?05.02.2017
267

Ловля окуня взимку з льоду. Корисні поради для успішної ловлі22.08.2016
131

Літня ловля плотви на махову вудку17.06.2018
112

Супер уловиста снасть з пружиною на карася07.03.2018
111

Ловля весняної плотви в березні на поплавкову вудку15.06.2018
95

Супер ефективна приманка для коропа — картопля22.06.2018
85

Насадки та наживки, які так любить карась14.06.2018
83

Королі насадок, які так любить карась!12.07.2018
77

Мушки для риболовлі