Объекты ловли

Інноваційні технології давно стали частиною нашого життя. Не оминули вони і рибну ловлю. Запас уловистых снастей постійно поповнюється, і одна з них – поплавок з пружиною, яка так добре працює при лові карася та інших білих риб. Саме про неї ми і поговоримо в цій статті.

Що це за снасть

Це – донна снасть, яка оснащена пружиною (годівницею), куди поміщається корм. Безперечною перевагою даного методу лову є те, що рибалці не треба загодовувати місце лову. Прикорм завжди розміщується в районі гачків.

Порада: все ж намагайтеся закидати снасть в одну точку. Справа в тому, що при забросе корм з годівниці вивалюється на дно, і якщо ви будете робити закиди у різні місця, то риба не буде знаходитися в одному місці.

Види поплавців з пружиною

Якщо ви зібралися застосовувати таку снасть, врахуйте, що поплавки можуть мати різні вага і розмір. Чим далі закидання, тим важчий і крупніше повинна бути снасть. Вудилище з таким поплавком потрібно обов’язково забезпечити спеціальної противоскручивающейся конструкцією.

Варіанти оснащень

Оснастки для поплавців з пружинами можуть бути:

 • Ковзні. Для виготовлення нам потрібно волосінь довжиною близько сорока сантиметрів і товщиною 0.3 мм З одного боку ліски зав’язується петля. Саму волосінь протягуємо через порожнисту трубку пружинної снасті, потім кріпимо стопор, потім карабін. Перевагою даної оснастки є швидкість заміни.
 • Глухі. Через трубку пружини протягується волосінь (як і в першому варіанті), але згодом вона обертається навколо годівниці, і зав’язуються кріпильні вузли.
 • Види пружин

  Залежно від форми, пружинні поплавці можуть бути конусними, циліндричними і зігнутими. Також вони можуть бути оснащені грузилами або не мати вантажу. Найменші снасті мають розмір у діаметрі 1 см, довжина така ж. Максимально великі пружини – 6 див. як правило, корпусу пружин купуються в магазинах, втім, ціна на них невелика.

  При самостійній збірці потрібно враховувати всі тонкощі, але така снасть (на думку багатьох рибалок) працює краще магазинної. Отже, приступимо до роботи. Нам потрібні:

  • звичайний поплавок;
  • гумові фіксатори;
  • корпус пружини;
  • кілька повідців.

  Для виготовлення пристосування беремо поплавок з однією точкою кріплення і вертлюгом, за допомогою фіксатора закріплюємо волосінь. Далі, надівається годівниця, і знизу фіксується поплавця. Зазвичай ставиться вертлюг з карабіном. Довжина повідця залежить від часу лову риби. У холодну пору року ставиться повідець достовірніше, влітку – коротші.

  Як ловити на пружину

  Перед початком лову слід підготувати місце, трохи подкормив його. Для цього кидаємо кілька разів снасть з забитої годівницею. Намагайтеся робити закидання максимально точно – це істотно підвищить ймовірність хорошого улову. У підкормових суміш (всередині годівниці) можна заховати рибальські гачки. Карась добереться до приманки, і зачепиться за них. Рибалці залишиться тільки акуратно витягнути рибу.

  Для досягнення більшого ефекту експериментуйте, підбирайте для себе зручну оснастку, і все у вас вийде.

  Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

  Мітки
  карась насадки
  Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

  По темі:  14.05.2015
  1 143

  Хліб – король насадок рослинного походження. Як ловити на хліб: на шкірку і м’якуш  25.03.2017
  1 063

  Коли починати ловити карася (гібриду) навесні?  31.08.2016
  281

  Соска на карася або ловля карася на соску. Конструктивні особливості  25.03.2017
  213

  Весняна ловля карася у вікнах. Які вибрати насадки?  25.05.2018
  180

  Як зловити залікового карася на поплавкову снасть  12.06.2018
  146

  Готуємо перловку для риболовлі в мікрохвильовій печі  25.05.2018
  80

  Вирушаємо на літню риболовлю карасевую  15.06.2018
  78

  Супер ефективна приманка для коропа — картопля  01.09.2016
  78

  Особливості ловлі карася в осінній період. Снасті, наживки, прикормки  14.06.2018
  76

  Королі насадок, які так любить карась!