Наживки прикормки насадки

Однією з найбільш уловистых наживок є опариш. Насадка не зісковзує з гачка, і здатна приманювати рибу навіть в забрудненій воді. Досвідчені рибалки легко насаджують приманку, а ось для дебютантів часто це стає проблемою. Прочитавши цю статтю, рибалки зможуть краще розібратися зі способами вирішення даної задачі.

Що потрібно врахувати, щоб все зробити правильно

Кожен рибалка з часом приходить до потрібного рішення, але навіщо вчитися на власних помилках? Ось кілька рекомендацій, прислухайтеся до них.

 • Гачки для опаришів повинні бути дуже гострими. Якщо ви використовуєте старі елементи оснащення, то замініть їх, так як затуплені рибальські гачки просто розірвуть личинок, і від них залишаться лише оболонки.
 • Пробивайте тільця опаришів ближче до голівки, (там, де у комахи чорна точка).
 • Вістря гачка не обов’язково має бути заховане в тілі опариша – це ніяк не вплине на поклевку.
 • Якщо риба велика, то може навішуватись відразу декілька личинок.
 • Кілька способів насаджування приманки

  Розібравши базові поняття, можна рухатися далі, і розглянути особливості правильного монтажу опариша на рибальський гачок. Врахуйте, що можна користуватися будь-яким з них, але головна умова, яка повинна обов’язково враховуватися – величина риби. Наприклад, якщо мова йде про лов карася, то буде цілком достатньо стандартної насадки (одного опариша). Якщо об’єктом полювання служить велика риба типу лина, коропа, сазана і їм подібним, то знадобиться пучок личинок.

  Варіант №1

  Стандартний. Опариш підвішується за шкірку в районі голови. Виходячи з будови тіла личинки, пам’ятайте, що голова у личинки знаходиться на гострому кінці. Відмітною ознакою, за яким її можна впізнати, є чорна відмітина.

  Поширена помилка початківців рибалок у тому, що вони намагаються зробити прокол через голову. Це неправильно, тому, що личинка в цьому випадку стискає тіло, головка втягується всередину, а це значно ускладнює весь процес.

  Продевая жало з внутрішньої частини тіла (в районі шиї), вам буде значно простіше, а насадка не розтечеться. Жало гачка не обов’язково ховати в самій принаді. Але якщо захочете заховати, то поддевайте комаха за шкірку з деяким запасом для вістря – кількох міліметрів буде цілком достатньо.

  Варіант №2

  Він підходить для монтажу декількох личинок м’ясної мухи (пучка). Цим способом користуються в тих випадках, коли хочуть позбутися від дріб’язку, і ловити лише трофейну рибу. Буває, що на самотнього опариша реагують тільки дрібні особини, але якщо підвішують кілька личинок (від двох до п’яти), то крупняк обов’язково зацікавиться подібної насадкою. Особливо будуть радіти представники загону коропових.

  Пучок комах насаджують подібно самотньому опарышу, просто личинки відсувають одну іншу далі по цівці гачка.

  Варіант №3

  Цілком непоганий спосіб, коли опаришів надягають на оснастку подібно чулку, проколюючи задню частину з двома крапками. У цьому випадку вістрі риболовного гачка буде стирчати з центральної частини тулуба. Переваги методу в тому, що дрібні рибки не мають можливості стягнути насадку.

  Даний спосіб підходить для лову великих риб, які зможуть проковтнути приманку разом з гачком. Чудово підійдуть для цього гачки невеликих розмірів.

  Варіант №4

  У цьому випадку принада чіпляється з точністю навпаки від попереднього способу: опариш протягується з центру тулуба і жало ховається всередині тушки. Такий монтаж ідеально підходить для лову невеликий риби, так як вістря не завдає їй істотної шкоди.

  Але є один істотний недолік – личинка швидко замирає, перестає ворушитися. Краще всього використовувати даний варіант під час активізації клювання, коли рибу не потрібно розворушувати іншими принадами. Якщо ж клює погано, то цей спосіб навряд чи принесе результат.

  Варіант №5

  Використовується в тих випадках, коли апатична риба і не реагує на приманку. Насаджується пук опаришів, і в деяких з них обрізаються кінчики. Таким чином у воді починає виділятися привабливий для риб специфічний запах, який буде ефективно приманювати представників іхтіофауни до точці закидання.

  Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

  Мітки
  наживки поради
  Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

  По темі:  23.09.2017
  958

  Як ловити щуку пізньої осені. Нюанси лову щуки предзимней  25.03.2017
  777

  Клювання ранньою весною. Яка риба ловиться навесні?  18.04.2017
  677

  Як вибрати колір приманки для ловлі окуня?  18.03.2016
  479

  Як знайти хороший перспективний і уловисті місце для риболовлі  21.10.2017
  431

  Ловля лина восени на поплавкову вудку  05.02.2017
  406

  Способи зберігання мотиля. Як довго його зберігати?  04.03.2016
  334

  Що робити, коли на фідер не клює?  21.01.2018
  310

  Корисні поради бувалих рибалок початківцям  03.12.2017
  212

  Найкращі інгредієнти для прикормочных складів – від приготування до використання  13.06.2018
  107

  Супер рецепт! Ароматизатор (активатор клювання) для успішної риболовлі