Способы ловли

Щука відома всім рибалкам і є для всіх бажаним трофеєм. Водиться вона практично у всіх водоймах нашої країни, за винятком річок з бурхливим плином. Тіло щуки має торпедообразную форму камуфляжній забарвлення. Голова схожа на пащу крокодилячу і наповнена безліччю гострих зубів. Її великі рухливі очі прекрасно бачать і мають достатній огляд при выслеживании видобутку. Забарвлення щук непостійна і залежить від кольору навколишнього ландшафту. В річках з піщаним або кам’яним дном її забарвлення нарядно і світліше, ніж у водоймах з мулистим дном, в яких вона майже чорна.

Щука злий і нещадний хижак. В різний час року її гастрономічні смаки змінюються. Під час жора вона може поїдати все, що трапляється на її шляху, п’явок, черв’яків, пуголовків, раків, жаб, а також ненавмисно потрапили у водойму мишей і пташенят. Але основним кормом щуку служить риба, з цієї причини її помилково називають шкідливою рибою. Але у воді щука виконує ті ж функції, що на суші вовк, є санітаром, винищуючи хворих і ослаблених риб. Іноді з-за своєї невгамовної жадоби щука вистачає дуже велику рибу, яку не здатна проковтнути відразу цілком, коли голова перетравлюється в шлунку, хвіст ще стирчить з рота.

Коли ловлять щуку і що впливає на клювання

Ловити щуку починають з ранньої весни ще до початку паводку в невеликих річках, очищающихся від льоду набагато раніше. Після нересту у щук починається жор, оголодавшие риба клює на будь-яку наживку. На клювання щуки сильно впливають погодні умови, сильний вітер і велика хвиля змушують рибу йти на глибину, а в сильну спеку вона пасивна.

Для вдалої риболовлі краще всього підходить похмура, прохолодна погода. В таку погоду щука прекрасно ловиться на блискучу блешню. Існує велика кількість видів лову щук з використанням штучних приманок і великий вибір самих блешень. Самим доступним способом лову щуки по праву вважається, ловля на поплавкову вудку, з використанням живця. Результативною вважається снасть, на якій використовується два гачка, один з них пропускається крізь зябра, а другий зачіпляється за спину живця, так що б голова дивилася вниз, а що б він жив довго, важливо не пошкодити хребет. Щуку в цьому випадку потрібно підсікати відразу, як тільки поплавок піде під воду, не чекаючи, поки вона проковтне наживку.

Ловля щуки на живця

При лові спінінгом найчастіше використовують штучні приманки. Але буває таке, що ні на одну з них не ловиться щука, тоді доводиться використовувати живу рибку. Краще всього використовувати в якості живця рибку з цього ж водойми, яка служить природним кормом для щук. На кожній водоймі є свої особливості лову, не враховуючи їх важко сподіватися на хороший результат.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
Щука
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:23.09.2017
803

Як ловити щуку пізньої осені. Нюанси лову щуки предзимней26.03.2017
466

Як зловити щуку на спінінг навесні?05.10.2015
464

Як підібрати приманку для спиннинговой лову. 10 порад.12.07.2016
320

Жерлица (рогулька) для лову щуки своїми руками, або щучий жах!02.10.2017
223

Який вибрати спінінг для лову щуки?08.09.2016
130

Ловля щуки восени на спінінг. Незабутня рибалка!19.09.2017
121

Нюанси лову пізньоосінніх хижаків на кар’єрах, невеликих озерах і торфянниках02.06.2018
91

Кілька щукових особливостей, або як хижачка реагує на погоду13.05.2015
80

Зимова ловля на балансир03.02.2018
56

Зимова рибалка на щуку. Пошук, снасті, приманки