Наживки прикормки насадки

А адже і колорадський жук може бути корисним. Якось один знайомий рибак мучився від довгого бесклевья, і вирішив насадити на гачок колорадського жука, а потім закинути снасть у воду. До його несподіванки досвід приніс результат: рибалка пішов додому з багатим уловом.

Немає великої потреби детально описувати шкідника наших полів – колорадського жука. Практично кожна людина, що має свій земельний наділ, і хоч трохи знайомий з сільським господарством, неодноразово знаходив на своїй картоплі такі «подарунки».

Найгірше в цьому, що картопляного жука і його личинок важко винищити, так як на нього не полюють птиці, і не їдять тварини. Єдине правильне рішення – набрати баночку смугастиків і відправитися з ними на риболовлю.

Вирушаємо за здобиччю

Варто сказати, що колорадський жук і його личинки є справжніми делікатесами для багатьох верхових риб. Не проти поласувати ними карпи з голавлями, м’язи, великі краснопірки, і навіть самі звичайні карасі.

Дуже хороша ловля на дані насадки проходить на водоймах, поруч з якими розташовуються картопляні поля. Після проливних дощів комахи змиваються у воду, і риби їх їдять разом з запропонованими рибалками наживками.

Розкриваємо деякі секрети

 • найбільш хороший лов спостерігається при використанні поплавковою і донних снастей;
 • надсилайте наживку в напрямку течії води поблизу від дна водойми;
 • якщо лов відбувається на поверхні, чіпляйте на гачок не личинок, а самих комах;

Способи насаджування

 • Жука
 • У картопляного листоїда відриваються тверді смугасті крильця – вони распугивают риб яскравим забарвленням. Крім того, риба не може пережувати і переварити панцир. Під ними ви побачите ще одні тоненькі крильця. Їх потрібно розправити по напряму вгору. Гачок вводиться під головкою жука, і просувається далі по тілу комахи. Вістря гачка повинно залишатися всередині тулуба.

 • Личинки
 • З личинок колорадів також виходить досить гідна рибальська приманка, адже вони здалеку риб приваблюють своєю яскраво-червоною (жовтогарячою) розфарбуванням. Лов на подібну насадку проходить або на невеликій глибині, або в придонних шарах водойм. Непоганий результат дає ужение з борту човна у вікнах водної рослинності.

  Наживлять комах краще відразу по кілька штук на один гачок (подібно опарышам). При цьому кількість навешиваемых примірників буде залежати від розміру гачка.

  Проколювати наживку рекомендується в районі голови – так личинка довше збереже «товарний» вигляд. Деякі рибалки кріплять личинок «панчохою», коли роблять прокол зверху і ведуть жало гачка до самого хвоста комахи, не виводячи його назовні.

  Протикати личинок потрібно дуже акуратно, і використовуючи дуже гострий рибальський гачок, інакше вони витечуть.

  Як зберегти приманку

  Набрати картопляних листоїдів з їх личинками дуже легко – потрібно просто відправитися на сусіднє поле, чи город, а от зберегти їх трохи важче. Якщо ви хочете, щоб личинки колорадських жуків тривалий час залишалися свіжими, для цього скористайтеся ємністю з постійним доступом свіжого повітря. По дну контейнера в цьому випадку вистилається картопляне бадилля.

  Що стосується зберігання самих колорадів, помістіть їх у звичайну ПЕТ-пляшку з виконаними отворами в кришці. Рада: покладіть наживку в прохолодне, добре провітрюване місце, бажано темний. Прямі сонячні промені доставлять колорадським картопляним жукам непоправної шкоди.

  Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

  Мітки
  наживки
  Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

  По темі:  18.04.2017
  659

  Як вибрати колір приманки для ловлі окуня?  05.02.2017
  405

  Способи зберігання мотиля. Як довго його зберігати?  21.10.2017
  399

  Ловля лина восени на поплавкову вудку  22.06.2018
  92

  Насадки та наживки, які так любить карась  21.08.2018
  81

  Народний рецепт черв’яки з насінням  01.08.2018
  74

  Можна зловити рибу на сир  05.08.2018
  62

  Кукурудза як наживка для риболовлі  13.07.2018
  58

  Черв’яки — найкращий делікатес для будь-якої риби  31.08.2018
  51

  Все про рибалку на сало… так-Так, на сало!  04.09.2018
  41

  Краща універсальна насадка для риболовлі — хліб!