Объекты ловли

З перших травневих днів сотні рибалок засідають у мілководних затоках, заради того, щоб половити цю золотисту красуню з червоними плавниками. Ще раніше, у квітні, можна, піднявшись на високий берег, вдивлятися в водну гладь затоки або озера, і бачити там досить численні зграї краснопірки – характерні плавники і золотисті «відблиски» – так, це вона.

Краснопірка – дивовижна риба яка ловиться майже всіма відомими методами лову риби поплавковою вудкою і її варіаціями, донною вудкою, зокрема, фідером, нахлистом, а також спінінгом. Останні два методи не вимагають застосування прикормки, тому написане нижче буде стосуватися ловлі поплавковою вудкою і фідером.

Влітку червоноперку в густих водних заростях ловлять маховою вудкою на коників, не використовуючи грузило. Така ловля сама по собі є мобільною, і прикорму також не потребує.

Улови краснопірки з травня по жовтень можуть бути просто вражаючі, якщо водойма задовольняє її потреби до умов життя. Невибаглива до насадкам, прекрасно ловиться, якщо знайти правильне місце для лову. Відразу хочу сказати, що підгодовування краснопірки я роблю не для того, щоб її, власне, «прикормити», а для того, щоб мати перевагу перед іншими рибалками поблизу, для того щоб отримати хороший результат, наскільки це можливо.

Хоча результат – не головне, і я з цим погоджуся. Головне – це процес, який при лові краснопірки з використанням правильної прикормки дуже насичений і динамічний, – не те, що бездіяльні погляди на поплавок в очікуванні покльовки, коли зграї риби тісно стали під поплавком сусіда в 10-ти метрах зліва або справа, тому що у нього правильний корм.

Часто також бувають моменти, коли після півгодини активного клювання краснопірки розміром «на долоню», на точку стає дрібна, а велика потрапляє рідко або взагалі в стороні … Саме тут допоможе вчасно покинутий колобок хорошого корму і перерву на 10 хвилин.

Коротка ремарка: Саме вірний вибір відповідної акваторії може дати вам хоча б задовільний результат, і до цього потрібно підійти ретельно – з біноклем і поляризаційними окулярами оглядаємо бухти, затоки, зарослі ділянки озер тощо.

Краснопірка добре реагує на приваду, але тривалість попереднього приваживания повинно бути більш тривалим, ніж у інших риб. Якщо є можливість привадит в точці лову протягом хоча б декількох днів, слід зробити це. Адже є ймовірність того, що на приважинном місці почне харчуватися і велика краснопірка, розміри якої бувають досить суттєві … їй подобається солодка консервована кукурудза з ванільним ароматом.

Краснопірка годуватися переважно на поверхні води, про що говорить нам, зокрема, будову її рота. Вона жадібно вистачає комах, різних личинок, гусениць, які падають у воду, їсть також маленьких молюсків, водорості та іншу дрібну водну живність. Виходячи з цього, відразу стає зрозумілим, як повинна працювати прикормочная суміш, яку ми закидаємо в точку лову, і з яких компонентів вона повинна складатися – вона повинна працювати відразу при падінні на поверхню води.

Коли ловимо червоноперку «на поплавок»

Я знаю два способи ефективної прикормки для краснопірки при ловлі поплавковою вудкою:

 • Суміш повинна бути рідкою, швидко розчинятися у воді, утворюючи ароматне хмара каламуті, яке довго не осідає.
 • Суміш повинна бути майже сухий, плавати на поверхні, а з намоканням, повільно опускатися на дно.
 • Для першого способу знадобляться пылеподибные компоненти – борошно різних злаків, кокосова борошно, дрібно мелені бісквіти, суха просеянная глина, какао, сухе молоко, кориця, ванілін та ін Готовий мікс слід сильно зволожити. Добре підійде також сильно розмочений у воді хліб або сухарі. Прикормочный мікс слід обов’язково протерти через дрібне сито.

  Для другого способу підійдуть плаваючі компоненти – панірувальні сухарі, висівки, різного роду насіння, макуха, вівсяні пластівці, кокосова стружка, коноплі, кмин, коріандр, кріп … Слід враховувати лише те, що при поверхневому русі води (при наявності вітру і хвиль) плаваюча підгодовування може зміститися по акваторії, і «потягнути» за собою рибу.

  З ароматизаторів, спеції, крім кропу і кориці, слід використовувати восени і навесні, а влітку достатньо буде ваніліну (або ванільного цукру).

  За своїми характеристиками суміш для підгодовування краснопірки повинна бути схожою на прикормку для уклейки, і працювати подібним чином.

  Безперечно, слід розуміти, як працюють окремі компоненти міксу, наприклад:
  Будь-яка мука із злаків – це хороший компонент, який до того ж, швидко вбирає в себе вологу, але вона швидко опускається на дно (як і сухарі). Какао лише ароматизує і підфарбовує суміш, додаючи гіркуватого присмаку. Сухе молоко і розмочений хліб дають досить сильну каламуть. Мелені насіння, висівки добре «заряджаються» ароматом будь-якого аттрактанта, і так далі …

  Писати готові рецепти і пропорції, думаю, недоречно. Знаючи, як працює той чи інший складовий компонент – можна самому легко скласти необхідні пропорції, і практично підібрати суміш, яка буде ефективно прикормлювати червоноперку. Тим більше, що приготування міксу – це істинно творчий процес, який приносить задоволення .. і допомагає поліпшити результат лову.

  Проблема лише в тому, що потрібно правильно вибрати місце лову, і тоді буде ловитися краснопека.

  Ловимо червоноперку з поверхні.

  Для себе я окремо відділяю прикормки краснопірки хлібом або хлібними сухарями, а також плаваючими опаришами і кастером.

  Підгодовування шматочками хліба теж можливі лише тоді, коли немає істотного поверхневого руху води (не в затоках таке буває майже завжди). Риба атакує хліб, він розмокає, і тим самим привертає червоноперку, яка харчується у верхніх шарах води, за рахунок утворюється легкої каламуті, а також дрібних частинок хліба.

  Підгодовування плаваючими опаришами і кастером я застосовую в тому випадку, коли легким вітерцем в затоку приноситься усілякий водний сміття. На воді утворюється брудна плівка, яка для риб є килимом з кормом, адже там знаходяться впали комахи, жучки-павучки, дрібні молюски та ін.

  Підтягнути грузило до самого поплавця, і начепивши на гачок плаваючого опариша або кастера – закидаємо на поверхневу плівку, і насадка плаває на поверхні. Попередньо, рогаткою або рукою підкинувши в точку кілька плаваючих личинок – можна чекати впевнену поклевку краснопірки. Також в таких умовах є ефективною ловля краснопірки пикером з плаваючою годівницею (про фідері – нижче).

  Зробити опаришів плаваючими можна, залив їх водою, так щоб вони не потонули, на 5-10 хв. Після цього вони, інстинктивно втягуючи в себе повітря стають плаваючими, не втрачаючи рухливість, чим сильно приваблюють червоноперку. У разі високої активності верховодки слід використовувати тільки кастер.

  Деякі опариші і кастеры одинакого будуть тонути при підгодовування, але це лише на користь – вони лише привернуть увагу риби, яка знаходиться глибше, або в укритті.

  По техніці прикормки: слід сказати, що краснопірка – не лящ, і в купі корми копатися не буде. Прикормка подається з кожним закидом оснастки (або навпаки, після вилучення оснастки з води), малими порціями, точно, з допомогою рогатки, або з руки. Так ми будемо підтримувати постійне хмара каламуті в точці лову та харчову конкуренцію у риб, і покльовки будуть відразу ж після приводнення оснастки. Важливо також зрозуміти специфіку поведінки краснопірки біля «столу» з кормом – вона ніколи не буде в «центрі подій», тобто там, де дрібниця жадібно кидається на часточки прикормки (особливо це стосується великих екземплярів). Вона тримається поруч і харчується з країв столу « – зрозуміло, куди закидати оснастку?

  Ловля краснопірки фідером

  Фідером червоноперку можна успішно ловити, застосовуючи, як плаваючу так і донну годівницю з кормом. Хоча цей метод рідко застосовується, але все ж, розглянемо деяку специфіку.

  З кормом для плаваючих годівниць все більш або менш ясно, адже його характеристики не будуть відрізнятися від прикормки для ловлі поплавковою вудкою.

  Але для донної ловлі краснопірки із застосуванням годівниці, і її ефективної підгодовування треба багато знати і про властивості компонентів прикормки, і про особливості живлення риби, в даному випадку краснопірки. Остання майже не годується біля дна (а тим більше з дна), тому ми повинні представити їй мікс, який, впавши на дно в годівниці працює у всіх шарах води. Такий ефект можна отримати, використовуючи активну, недоувлажненную прикормку з великим вмістом плаваючих компонентів (кокосова стружка, мелений попкорн, висівки, сухарі, подрібнене лушпиння насіння соняшнику, кастер) – завдяки цьому мікс на дні буде відразу ж «вибухати», вивільняти бульбашки кисню, і плаваючі складові, будуть утворювати «мутний стовп» з прикормки від годівниці до поверхні. І ефект потрібен не тільки візуальний … Всі перераховані вище компоненти прекрасно вбирають в себе запах і смак – додавши атрактанти, ми «зарядимо» їх додаткової привабливістю, і, можливо, харчовою цінністю.

  Не слід забувати про те, що конструкція фідерної оснастки повинна передбачати відведення насадки до країв підгодованої «столу», подалі від жадібного дрібниці – саме туди, де стоїть обережна велика краснопірка.

  Висновки і міркування

  На мою думку, особливість корми для краснопірки – це максимальна дешевизна і простота основних складових, і подальше покращення їх харчових характеристик, шляхом додавання різних додаткових компонентів і атрактантів. Наприклад, в травні я використовував прикормку на основі цукрів, бісквіта і висівок, додавав ваніль і полуничний сироп у воду – і отримував відмінний результат.

  Майже будь-яка бюджетна фірмова підгодовування підійде для підгодовування краснопірки (особливо серій «гейзер», «вулкан» або «explosive»), слід лише попередньо перевірити її складу, і роботу, і при необхідності доопрацювати (просіяти, додати якихось окремих компонентів або атрактантів, добавок тощо).

  Але, чи потрібно використовувати вже готову суміш, якщо її необхідно доопрацьовувати? – Краще приготувати самому «з нуля».

  Багато хто скаже, що при лові краснопірки підгодовування не потрібна, і, в деякій мірі, будуть праві. Адже «ходова», мобільна ловля цієї риби дійсно ефективна і цікава. Але все ж, коли захочеться добре половити красноперую красуню, сидячи в одному місці, а вона не знає про це, слід згадати і про підгодовування для неї, перечитати цю невелику замітку – можливо якась інформація стане в нагоді.

  Ловля краснопірки із застосуванням прикормки зробить вашу риболовлю на будь-якому місці активної, напруженої, і результативною. Особливо, враховуючи можливість спіймати трофейну червоноперку.

  У подальшому ми також будемо розбиратися в особливостях прикормки інших, конкретних видів риб з позиції активної любительської ловлі.

  Спасибі, що були з нами. Еслі є чим доповнити або заперечити, чекаємо в коментарях! Ні хвоста, ні луски!

  Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

  Мітки
  краснопірка поплавок, фідер прикормка
  {“@context”:”http:\/\/schema.org”,”@type”:”BlogPosting”,”dateCreated”:”2015-05-14T10:55:45+00:00″,”datePublished”:”2015-05-14T10:55:45+00:00″,”dateModified”:”2015-05-18T18:39:28+00:00″,”headline”:”\u041f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0430 \u0434\u043b\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0441\u0432\u043e\u0438\u043c\u0438 \u0440\u0443\u043a\u0430\u043c\u0438″,”name”:”\u041f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0430 \u0434\u043b\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0441\u0432\u043e\u0438\u043c\u0438 \u0440\u0443\u043a\u0430\u043c\u0438″,”keywords”:”\u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0430,\u043f\u043e\u043f\u043b\u0430\u0432\u043e\u043a,\u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0430,\u0444\u0438\u0434\u0435\u0440″,”url”:”https:\/\/kljuet.ru\/prikormka-dlya-krasnoperki-svoimi-rukami”,”description”:”\u0421 \u043f\u0435\u0440\u0432\u044b\u0445 \u043c\u0430\u0439\u0441\u043a\u0438\u0445 \u0434\u043d\u0435\u0439 \u0441\u043e\u0442\u043d\u0438 \u0440\u044b\u0431\u0430\u043a\u043e\u0432 \u0437\u0430\u0441\u0435\u0434\u0430\u044e\u0442 \u0432 \u043c\u0435\u043b\u043a\u043e\u0432\u043e\u0434\u043d\u044b\u0445 \u0437\u0430\u043b\u0438\u0432\u0430\u0445, \u0440\u0430\u0434\u0438 \u0442\u043e\u0433\u043e, \u0447\u0442\u043e\u0431\u044b \u043f\u043e\u043b\u043e\u0432\u0438\u0442\u044c \u044d\u0442\u0443 \u0437\u043e\u043b\u043e\u0442\u0438\u0441\u0442\u0443\u044e \u043a\u0440\u0430\u0441\u0430\u0432\u0438\u0446\u0443 \u0441 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u044b\u043c\u0438 \u043f\u043b\u0430\u0432\u043d\u0438\u043a\u0430\u043c\u0438. \u0415\u0449\u0435 \u0440\u0430\u043d\u044c\u0448\u0435, \u0432 \u0430\u043f\u0440\u0435\u043b\u0435, \u043c\u043e\u0436\u043d\u043e, \u043f\u043e\u0434\u043d\u044f\u0432\u0448\u0438\u0441\u044c \u043d\u0430 \u0432\u044b\u0441\u043e\u043a\u0438\u0439 \u0431\u0435\u0440\u0435\u0433,”,”copyrightYear”:”2015″,”publisher”:{“@id”:”#Publisher”,”@type”:”Organization”,”name”:”\u0411\u043b\u043e\u0433 \u0422\u0430\u043a\u0421\u0435\u0431\u0435\u0420\u044b\u0431\u0430\u0447\u043a\u0430. \u0412\u0441\u0435 \u043e \u0440\u044b\u0431\u0430\u043b\u043a\u0435 \u0438 \u043f\u0440\u043e \u0440\u044b\u0431\u0430\u043b\u043a\u0443″,”logo”:{“@type”:”ImageObject”,”url”:”https:\/\/kljuet.ru\/wp-content\/uploads\/2015\/05\/logo.png”},”sameAs”:[“https:\/\/www.facebook.com\/ytebjakljuet\/”,”https:\/\/vk.com\/public94570229″,”https:\/\/ok.ru\/group\/52511892570306″]},”sourceOrganization”:{“@id”:”#Publisher”},”copyrightHolder”:{“@id”:”#Publisher”},”mainEntityOfPage”:{“@type”:”WebPage”,”@id”:”https:\/\/kljuet.ru\/prikormka-dlya-krasnoperki-svoimi-rukami”,”breadcrumb”:{“@id”:”#Breadcrumb”}},”author”:{“@type”:”Person”,”name”:”\u0422\u0430\u043a\u0421\u0435\u0431\u0435\u0420\u044b\u0431\u0430\u0447\u0451\u043a”,”url”:”https:\/\/kljuet.ru\/author\/admin”},”articleSection”:”\u041a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0430,\u041e\u0431\u044a\u0435\u043a\u0442\u044b \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438″,”articleBody”:”\r\n\r\n\u0421 \u043f\u0435\u0440\u0432\u044b\u0445 \u043c\u0430\u0439\u0441\u043a\u0438\u0445 \u0434\u043d\u0435\u0439 \u0441\u043e\u0442\u043d\u0438 \u0440\u044b\u0431\u0430\u043a\u043e\u0432 \u0437\u0430\u0441\u0435\u0434\u0430\u044e\u0442 \u0432 \u043c\u0435\u043b\u043a\u043e\u0432\u043e\u0434\u043d\u044b\u0445 \u0437\u0430\u043b\u0438\u0432\u0430\u0445, \u0440\u0430\u0434\u0438 \u0442\u043e\u0433\u043e, \u0447\u0442\u043e\u0431\u044b \u043f\u043e\u043b\u043e\u0432\u0438\u0442\u044c \u044d\u0442\u0443 \u0437\u043e\u043b\u043e\u0442\u0438\u0441\u0442\u0443\u044e \u043a\u0440\u0430\u0441\u0430\u0432\u0438\u0446\u0443 \u0441 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u044b\u043c\u0438 \u043f\u043b\u0430\u0432\u043d\u0438\u043a\u0430\u043c\u0438. \u0415\u0449\u0435 \u0440\u0430\u043d\u044c\u0448\u0435, \u0432 \u0430\u043f\u0440\u0435\u043b\u0435, \u043c\u043e\u0436\u043d\u043e, \u043f\u043e\u0434\u043d\u044f\u0432\u0448\u0438\u0441\u044c \u043d\u0430 \u0432\u044b\u0441\u043e\u043a\u0438\u0439 \u0431\u0435\u0440\u0435\u0433, \u0432\u0433\u043b\u044f\u0434\u044b\u0432\u0430\u0442\u044c\u0441\u044f \u0432 \u0432\u043e\u0434\u043d\u0443\u044e \u0433\u043b\u0430\u0434\u044c \u0437\u0430\u043b\u0438\u0432\u0430 \u0438\u043b\u0438 \u043e\u0437\u0435\u0440\u0430, \u0438 \u0432\u0438\u0434\u0435\u0442\u044c \u0442\u0430\u043c \u0434\u043e\u0441\u0442\u0430\u0442\u043e\u0447\u043d\u043e \u043c\u043d\u043e\u0433\u043e\u0447\u0438\u0441\u043b\u0435\u043d\u043d\u044b\u0435 \u0441\u0442\u0430\u0438 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 – \u0445\u0430\u0440\u0430\u043a\u0442\u0435\u0440\u043d\u044b\u0435 \u043f\u043b\u0430\u0432\u043d\u0438\u043a\u0438 \u0438 \u0437\u043e\u043b\u043e\u0442\u0438\u0441\u0442\u044b\u0435 \u00ab\u0431\u043b\u0438\u043a\u0438\u00bb – \u0434\u0430, \u044d\u0442\u043e \u043e\u043d\u0430.\r\n\r\n\u041a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0430 – \u0443\u0434\u0438\u0432\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u0430\u044f \u0440\u044b\u0431\u0430, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u0430\u044f \u043b\u043e\u0432\u0438\u0442\u0441\u044f \u043f\u043e\u0447\u0442\u0438 \u0432\u0441\u0435\u043c\u0438 \u0438\u0437\u0432\u0435\u0441\u0442\u043d\u044b\u043c\u0438 \u043c\u0435\u0442\u043e\u0434\u0430\u043c\u0438 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438 \u0440\u044b\u0431\u044b: \u043f\u043e\u043f\u043b\u0430\u0432\u043e\u0447\u043d\u043e\u0439 \u0443\u0434\u043e\u0447\u043a\u043e\u0439 \u0438 \u0435\u0435 \u0432\u0430\u0440\u0438\u0430\u0446\u0438\u044f\u043c\u0438, \u0434\u043e\u043d\u043d\u043e\u0439 \u0443\u0434\u043e\u0447\u043a\u043e\u0439, \u0432 \u0447\u0430\u0441\u0442\u043d\u043e\u0441\u0442\u0438, \u0444\u0438\u0434\u0435\u0440\u043e\u043c, \u043d\u0430\u0445\u043b\u044b\u0441\u0442\u043e\u043c, \u0430 \u0442\u0430\u043a\u0436\u0435 \u0441\u043f\u0438\u043d\u043d\u0438\u043d\u0433\u043e\u043c. \u041f\u043e\u0441\u043b\u0435\u0434\u043d\u0438\u0435 \u0434\u0432\u0430 \u043c\u0435\u0442\u043e\u0434\u0430 \u043d\u0435 \u0442\u0440\u0435\u0431\u0443\u044e\u0442 \u043f\u0440\u0438\u043c\u0435\u043d\u0435\u043d\u0438\u044f \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438, \u043f\u043e\u044d\u0442\u043e\u043c\u0443 \u043d\u0430\u043f\u0438\u0441\u0430\u043d\u043d\u043e\u0435 \u043d\u0438\u0436\u0435 \u0431\u0443\u0434\u0435\u0442 \u043a\u0430\u0441\u0430\u0442\u044c\u0441\u044f \u043b\u043e\u0432\u043b\u0435 \u043f\u043e\u043f\u043b\u0430\u0432\u043e\u0447\u043d\u043e\u0439 \u0443\u0434\u043e\u0447\u043a\u043e\u0439 \u0438 \u0444\u0438\u0434\u0435\u0440\u043e\u043c.\r\n\r\n\u041b\u0435\u0442\u043e\u043c \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0443 \u200b\u200b\u0432 \u0433\u0443\u0441\u0442\u044b\u0445 \u0432\u043e\u0434\u043d\u044b\u0445 \u0437\u0430\u0440\u043e\u0441\u043b\u044f\u0445 \u043b\u043e\u0432\u044f\u0442 \u043c\u0430\u0445\u043e\u0432\u043e\u0439 \u0443\u0434\u043e\u0447\u043a\u043e\u0439 \u043d\u0430 \u043a\u0443\u0437\u043d\u0435\u0447\u0438\u043a\u043e\u0432, \u043d\u0435 \u0438\u0441\u043f\u043e\u043b\u044c\u0437\u0443\u044f \u0433\u0440\u0443\u0437\u0438\u043b\u043e. \u0422\u0430\u043a\u0430\u044f \u043b\u043e\u0432\u043b\u044f \u0441\u0430\u043c\u0430 \u043f\u043e \u0441\u0435\u0431\u0435 \u044f\u0432\u043b\u044f\u0435\u0442\u0441\u044f \u043c\u043e\u0431\u0438\u043b\u044c\u043d\u043e\u0439, \u0438 \u0432 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u0435 \u0442\u0430\u043a\u0436\u0435 \u043d\u0435 \u043d\u0443\u0436\u0434\u0430\u0435\u0442\u0441\u044f.\r\n\r\n\u0423\u043b\u043e\u0432\u044b \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0441 \u043c\u0430\u044f \u043f\u043e \u043e\u043a\u0442\u044f\u0431\u0440\u044c \u043c\u043e\u0433\u0443\u0442 \u0431\u044b\u0442\u044c \u043f\u0440\u043e\u0441\u0442\u043e \u043f\u043e\u0440\u0430\u0437\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u044b, \u0435\u0441\u043b\u0438 \u0432\u043e\u0434\u043e\u0435\u043c \u0443\u0434\u043e\u0432\u043b\u0435\u0442\u0432\u043e\u0440\u044f\u0435\u0442 \u0435\u0435 \u043f\u043e\u0442\u0440\u0435\u0431\u043d\u043e\u0441\u0442\u0438 \u043a \u0443\u0441\u043b\u043e\u0432\u0438\u044f\u043c \u0436\u0438\u0437\u043d\u0438. \u041d\u0435\u043f\u0440\u0438\u0445\u043e\u0442\u043b\u0438\u0432\u0430 \u0438 \u043a \u043d\u0430\u0441\u0430\u0434\u043a\u0430\u043c, \u043f\u0440\u0435\u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e \u043b\u043e\u0432\u0438\u0442\u0441\u044f, \u0435\u0441\u043b\u0438 \u043d\u0430\u0439\u0442\u0438 \u043f\u0440\u0430\u0432\u0438\u043b\u044c\u043d\u043e\u0435 \u043c\u0435\u0441\u0442\u043e \u0434\u043b\u044f \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438. \u0421\u0440\u0430\u0437\u0443 \u0445\u043e\u0447\u0443 \u0441\u043a\u0430\u0437\u0430\u0442\u044c, \u0447\u0442\u043e \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u044f \u0434\u0435\u043b\u0430\u044e \u043d\u0435 \u0434\u043b\u044f \u0442\u043e\u0433\u043e, \u0447\u0442\u043e\u0431\u044b \u0435\u0435, \u0441\u043e\u0431\u0441\u0442\u0432\u0435\u043d\u043d\u043e, \u00ab\u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u0438\u0442\u044c\u00bb, \u0430 \u0434\u043b\u044f \u0442\u043e\u0433\u043e, \u0447\u0442\u043e\u0431\u044b \u0438\u043c\u0435\u0442\u044c \u043f\u0440\u0435\u0438\u043c\u0443\u0449\u0435\u0441\u0442\u0432\u043e \u043f\u0435\u0440\u0435\u0434 \u0434\u0440\u0443\u0433\u0438\u043c\u0438 \u0440\u044b\u0431\u043e\u043b\u043e\u0432\u0430\u043c\u0438 \u0432\u0431\u043b\u0438\u0437\u0438, \u0434\u043b\u044f \u0442\u043e\u0433\u043e \u0447\u0442\u043e\u0431\u044b \u043f\u043e\u043b\u0443\u0447\u0438\u0442\u044c \u0445\u043e\u0440\u043e\u0448\u0438\u0439 \u0440\u0435\u0437\u0443\u043b\u044c\u0442\u0430\u0442, \u043d\u0430\u0441\u043a\u043e\u043b\u044c\u043a\u043e \u044d\u0442\u043e \u0432\u043e\u0437\u043c\u043e\u0436\u043d\u043e.\r\n\r\n\u0425\u043e\u0442\u044f \u0440\u0435\u0437\u0443\u043b\u044c\u0442\u0430\u0442 – \u043d\u0435 \u0433\u043b\u0430\u0432\u043d\u043e\u0435, \u0438 \u044f \u0441 \u044d\u0442\u0438\u043c \u0441\u043e\u0433\u043b\u0430\u0448\u0443\u0441\u044c. \u0413\u043b\u0430\u0432\u043d\u043e\u0435 – \u044d\u0442\u043e \u043f\u0440\u043e\u0446\u0435\u0441\u0441, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u044b\u0439 \u043f\u0440\u0438 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0435 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0441 \u0438\u0441\u043f\u043e\u043b\u044c\u0437\u043e\u0432\u0430\u043d\u0438\u0435\u043c \u043f\u0440\u0430\u0432\u0438\u043b\u044c\u043d\u043e\u0439 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u043e\u0447\u0435\u043d\u044c \u043d\u0430\u0441\u044b\u0449\u0435\u043d\u043d\u044b\u0439 \u0438 \u0434\u0438\u043d\u0430\u043c\u0438\u0447\u043d\u044b\u0439, – \u043d\u0435 \u0442\u043e, \u0447\u0442\u043e \u0431\u0435\u0437\u0434\u0435\u0439\u0441\u0442\u0432\u0443\u044e\u0449\u0438\u0435 \u0432\u0437\u0433\u043b\u044f\u0434\u044b \u043d\u0430 \u043f\u043e\u043f\u043b\u0430\u0432\u043e\u043a \u0432 \u043e\u0436\u0438\u0434\u0430\u043d\u0438\u0438 \u043f\u043e\u043a\u043b\u0435\u0432\u043a\u0438, \u043a\u043e\u0433\u0434\u0430 \u0441\u0442\u0430\u0438 \u0440\u044b\u0431\u044b \u0442\u0435\u0441\u043d\u043e \u0441\u0442\u0430\u043b\u0438 \u043f\u043e\u0434 \u043f\u043e\u043f\u043b\u0430\u0432\u043a\u043e\u043c \u0441\u043e\u0441\u0435\u0434\u0430 \u0432 10-\u0442\u0438 \u043c\u0435\u0442\u0440\u0430\u0445 \u0441\u043b\u0435\u0432\u0430 \u0438\u043b\u0438 \u0441\u043f\u0440\u0430\u0432\u0430, \u043f\u043e\u0442\u043e\u043c\u0443 \u0447\u0442\u043e \u0443 \u043d\u0435\u0433\u043e \u043f\u0440\u0430\u0432\u0438\u043b\u044c\u043d\u044b\u0439 \u043a\u043e\u0440\u043c.\r\n\r\n\u0427\u0430\u0441\u0442\u043e \u0442\u0430\u043a\u0436\u0435 \u0431\u044b\u0432\u0430\u044e\u0442 \u043c\u043e\u043c\u0435\u043d\u0442\u044b, \u043a\u043e\u0433\u0434\u0430 \u043f\u043e\u0441\u043b\u0435 \u043f\u043e\u043b\u0443\u0447\u0430\u0441\u0430 \u0430\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e\u0433\u043e \u043a\u043b\u0435\u0432\u0430 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0440\u0430\u0437\u043c\u0435\u0440\u043e\u043c \u00ab\u043d\u0430 \u043b\u0430\u0434\u043e\u043d\u044c\u00bb, \u043d\u0430 \u0442\u043e\u0447\u043a\u0443 \u0441\u0442\u0430\u043d\u043e\u0432\u0438\u0442\u0441\u044f \u043c\u0435\u043b\u043a\u0430\u044f, \u0430 \u0431\u043e\u043b\u044c\u0448\u0430\u044f \u043f\u043e\u043f\u0430\u0434\u0430\u0435\u0442 \u0440\u0435\u0434\u043a\u043e \u0438\u043b\u0438 \u0432\u043e\u043e\u0431\u0449\u0435 \u0432 \u0441\u0442\u043e\u0440\u043e\u043d\u0435 … \u0418\u043c\u0435\u043d\u043d\u043e \u0437\u0434\u0435\u0441\u044c \u043f\u043e\u043c\u043e\u0436\u0435\u0442 \u0432\u043e\u0432\u0440\u0435\u043c\u044f \u0437\u0430\u0431\u0440\u043e\u0448\u0435\u043d\u043d\u044b\u0439 \u043a\u043e\u043b\u043e\u0431\u043e\u043a \u0445\u043e\u0440\u043e\u0448\u0435\u0433\u043e \u043a\u043e\u0440\u043c\u0430 \u0438 \u043f\u0435\u0440\u0435\u0440\u044b\u0432 \u0432 10 \u043c\u0438\u043d\u0443\u0442.\r\n\r\n\u041a\u043e\u0440\u043e\u0442\u043a\u0430\u044f \u0440\u0435\u043c\u0430\u0440\u043a\u0430: \u0418\u043c\u0435\u043d\u043d\u043e \u0432\u0435\u0440\u043d\u044b\u0439 \u0432\u044b\u0431\u043e\u0440 \u043f\u043e\u0434\u0445\u043e\u0434\u044f\u0449\u0435\u0439 \u0430\u043a\u0432\u0430\u0442\u043e\u0440\u0438\u0438 \u043c\u043e\u0436\u0435\u0442 \u0434\u0430\u0442\u044c \u0432\u0430\u043c \u0445\u043e\u0442\u044f \u0431\u044b \u0443\u0434\u043e\u0432\u043b\u0435\u0442\u0432\u043e\u0440\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u044b\u0439 \u0440\u0435\u0437\u0443\u043b\u044c\u0442\u0430\u0442, \u0438 \u043a \u044d\u0442\u043e\u043c\u0443 \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u043f\u043e\u0434\u043e\u0439\u0442\u0438 \u0442\u0449\u0430\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e – \u0441 \u0431\u0438\u043d\u043e\u043a\u043b\u0435\u043c \u0438 \u043f\u043e\u043b\u044f\u0440\u0438\u0437\u0430\u0446\u0438\u043e\u043d\u043d\u044b\u043c\u0438 \u043e\u0447\u043a\u0430\u043c\u0438 \u043e\u0441\u043c\u0430\u0442\u0440\u0438\u0432\u0430\u0435\u043c \u0431\u0443\u0445\u0442\u044b, \u0437\u0430\u043b\u0438\u0432\u044b, \u0437\u0430\u0440\u043e\u0441\u0448\u0438\u0435 \u0443\u0447\u0430\u0441\u0442\u043a\u0438 \u043e\u0437\u0435\u0440 \u0438 \u0442\u043e\u043c\u0443 \u043f\u043e\u0434\u043e\u0431\u043d\u043e\u0435.\r\n\r\n\u041a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0430 \u0445\u043e\u0440\u043e\u0448\u043e \u0440\u0435\u0430\u0433\u0438\u0440\u0443\u0435\u0442 \u043d\u0430 \u043f\u0440\u0438\u0432\u0430\u0434\u0443, \u043d\u043e \u043f\u0440\u043e\u0434\u043e\u043b\u0436\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c \u043f\u0440\u0435\u0434\u0432\u0430\u0440\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e\u0433\u043e \u043f\u0440\u0438\u0432\u0430\u0436\u0438\u0432\u0430\u043d\u0438\u044f \u0434\u043e\u043b\u0436\u043d\u043e \u0431\u044b\u0442\u044c \u0431\u043e\u043b\u0435\u0435 \u0434\u043b\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u044b\u043c, \u043d\u0435\u0436\u0435\u043b\u0438 \u0443 \u0434\u0440\u0443\u0433\u0438\u0445 \u0440\u044b\u0431. \u0415\u0441\u043b\u0438 \u0435\u0441\u0442\u044c \u0432\u043e\u0437\u043c\u043e\u0436\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c \u043f\u0440\u0438\u0432\u0430\u0434\u0438\u0442 \u0432 \u0442\u043e\u0447\u043a\u0435 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438 \u0432 \u0442\u0435\u0447\u0435\u043d\u0438\u0435 \u0445\u043e\u0442\u044f \u0431\u044b \u043d\u0435\u0441\u043a\u043e\u043b\u044c\u043a\u0438\u0445 \u0434\u043d\u0435\u0439, \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u0441\u0434\u0435\u043b\u0430\u0442\u044c \u044d\u0442\u043e. \u0412\u0435\u0434\u044c \u0435\u0441\u0442\u044c \u0432\u0435\u0440\u043e\u044f\u0442\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c \u0442\u043e\u0433\u043e, \u0447\u0442\u043e \u043d\u0430 \u043f\u0440\u0438\u0432\u0430\u0436\u0438\u043d\u043d\u043e\u043c \u043c\u0435\u0441\u0442\u0435 \u043d\u0430\u0447\u043d\u0435\u0442 \u043f\u0438\u0442\u0430\u0442\u044c\u0441\u044f \u0438 \u043a\u0440\u0443\u043f\u043d\u0430\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0430, \u0440\u0430\u0437\u043c\u0435\u0440\u044b \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u043e\u0439 \u0431\u044b\u0432\u0430\u044e\u0442 \u0434\u043e\u0432\u043e\u043b\u044c\u043d\u043e \u0441\u0443\u0449\u0435\u0441\u0442\u0432\u0435\u043d\u043d\u044b\u0435 … \u0435\u0439 \u043d\u0440\u0430\u0432\u0438\u0442\u0441\u044f \u0441\u043b\u0430\u0434\u043a\u0430\u044f \u043a\u043e\u043d\u0441\u0435\u0440\u0432\u0438\u0440\u043e\u0432\u0430\u043d\u043d\u0430\u044f \u043a\u0443\u043a\u0443\u0440\u0443\u0437\u0430 \u0441 \u0432\u0430\u043d\u0438\u043b\u044c\u043d\u044b\u043c \u0430\u0440\u043e\u043c\u0430\u0442\u043e\u043c.\r\n\r\n\u041a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0430 \u043a\u043e\u0440\u043c\u0438\u0442\u044c\u0441\u044f \u043f\u0440\u0435\u0438\u043c\u0443\u0449\u0435\u0441\u0442\u0432\u0435\u043d\u043d\u043e \u043d\u0430 \u043f\u043e\u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u043e\u0441\u0442\u0438 \u0432\u043e\u0434\u044b, \u043e \u0447\u0435\u043c \u0433\u043e\u0432\u043e\u0440\u0438\u0442 \u043d\u0430\u043c, \u0432 \u0447\u0430\u0441\u0442\u043d\u043e\u0441\u0442\u0438, \u0441\u0442\u0440\u043e\u0435\u043d\u0438\u0435 \u0435\u0435 \u0440\u0442\u0430. \u041e\u043d\u0430 \u0436\u0430\u0434\u043d\u043e \u0445\u0432\u0430\u0442\u0430\u0435\u0442 \u043d\u0430\u0441\u0435\u043a\u043e\u043c\u044b\u0445, \u0440\u0430\u0437\u043b\u0438\u0447\u043d\u044b\u0445 \u043b\u0438\u0447\u0438\u043d\u043e\u043a, \u0433\u0443\u0441\u0435\u043d\u0438\u0446, \u043f\u0430\u0434\u0430\u044e\u0449\u0438\u0445 \u0432 \u0432\u043e\u0434\u0443, \u0435\u0441\u0442 \u0442\u0430\u043a\u0436\u0435 \u043c\u0430\u043b\u0435\u043d\u044c\u043a\u0438\u0445 \u043c\u043e\u043b\u043b\u044e\u0441\u043a\u043e\u0432, \u0432\u043e\u0434\u043e\u0440\u043e\u0441\u043b\u0438 \u0438 \u0434\u0440\u0443\u0433\u0443\u044e \u043c\u0435\u043b\u043a\u0443\u044e \u0432\u043e\u0434\u043d\u0443\u044e \u0436\u0438\u0432\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c. \u0418\u0441\u0445\u043e\u0434\u044f \u0438\u0437 \u044d\u0442\u043e\u0433\u043e, \u0441\u0440\u0430\u0437\u0443 \u0441\u0442\u0430\u043d\u043e\u0432\u0438\u0442\u0441\u044f \u043f\u043e\u043d\u044f\u0442\u043d\u044b\u043c, \u043a\u0430\u043a \u0434\u043e\u043b\u0436\u043d\u0430 \u0440\u0430\u0431\u043e\u0442\u0430\u0442\u044c \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043e\u0447\u043d\u0430\u044f \u0441\u043c\u0435\u0441\u044c, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u0443\u044e \u043c\u044b \u0437\u0430\u0431\u0440\u0430\u0441\u044b\u0432\u0430\u0435\u043c \u0432 \u0442\u043e\u0447\u043a\u0443 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438, \u0438 \u0438\u0437 \u043a\u0430\u043a\u0438\u0445 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442\u043e\u0432 \u043e\u043d\u0430 \u0434\u043e\u043b\u0436\u043d\u0430 \u0441\u043e\u0441\u0442\u043e\u044f\u0442\u044c – \u043e\u043d\u0430 \u200b\u200b\u0434\u043e\u043b\u0436\u043d\u0430 \u0440\u0430\u0431\u043e\u0442\u0430\u0442\u044c \u0441\u0440\u0430\u0437\u0443 \u043f\u0440\u0438 \u043f\u0430\u0434\u0435\u043d\u0438\u0438 \u043d\u0430 \u043f\u043e\u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c \u0432\u043e\u0434\u044b.\r\n\u041a\u043e\u0433\u0434\u0430 \u043b\u043e\u0432\u0438\u043c \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0443 \u00ab\u043d\u0430 \u043f\u043e\u043f\u043b\u0430\u0432\u043e\u043a\u00bb\r\n\r\n\r\n\u042f \u0437\u043d\u0430\u044e \u0434\u0432\u0430 \u0441\u043f\u043e\u0441\u043e\u0431\u0430 \u044d\u0444\u0444\u0435\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e\u0439 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u0434\u043b\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u043f\u0440\u0438 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0435 \u043f\u043e\u043f\u043b\u0430\u0432\u043e\u0447\u043d\u043e\u0439 \u0443\u0434\u043e\u0447\u043a\u043e\u0439:\r\n\r\n\t\u0421\u043c\u0435\u0441\u044c \u0434\u043e\u043b\u0436\u043d\u0430 \u0431\u044b\u0442\u044c \u0436\u0438\u0434\u043a\u043e\u0439, \u0431\u044b\u0441\u0442\u0440\u043e \u0440\u0430\u0441\u0442\u0432\u043e\u0440\u044f\u0442\u044c\u0441\u044f \u0432 \u0432\u043e\u0434\u0435, \u043e\u0431\u0440\u0430\u0437\u0443\u044f \u0430\u0440\u043e\u043c\u0430\u0442\u043d\u043e\u0435 \u043e\u0431\u043b\u0430\u043a\u043e \u043c\u0443\u0442\u0438, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u043e\u0435 \u0434\u043e\u043b\u0433\u043e \u043d\u0435 \u043e\u0441\u0435\u0434\u0430\u0435\u0442.\r\n\t\u0421\u043c\u0435\u0441\u044c \u0434\u043e\u043b\u0436\u043d\u0430 \u0431\u044b\u0442\u044c \u043f\u043e\u0447\u0442\u0438 \u0441\u0443\u0445\u043e\u0439, \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u0442\u044c \u043d\u0430 \u043f\u043e\u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u043e\u0441\u0442\u0438, \u0430 \u0441 \u043d\u0430\u043c\u043e\u043a\u0430\u043d\u0438\u0435\u043c, \u043c\u0435\u0434\u043b\u0435\u043d\u043d\u043e \u043e\u043f\u0443\u0441\u043a\u0430\u0442\u044c\u0441\u044f \u043a\u043e \u0434\u043d\u0443.\r\n\r\n\u0414\u043b\u044f \u043f\u0435\u0440\u0432\u043e\u0433\u043e \u0441\u043f\u043e\u0441\u043e\u0431\u0430 \u043f\u043e\u043d\u0430\u0434\u043e\u0431\u044f\u0442\u0441\u044f \u043f\u044b\u043b\u0435\u043f\u043e\u0434\u0438\u0431\u043d\u044b\u0435 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442\u044b – \u043c\u0443\u043a\u0430 \u0440\u0430\u0437\u043d\u044b\u0445 \u0437\u043b\u0430\u043a\u043e\u0432, \u043a\u043e\u043a\u043e\u0441\u043e\u0432\u0430\u044f \u043c\u0443\u043a\u0430, \u043c\u0435\u043b\u043a\u043e \u043c\u043e\u043b\u043e\u0442\u044b\u0435 \u0431\u0438\u0441\u043a\u0432\u0438\u0442\u044b, \u0441\u0443\u0445\u0430\u044f \u043f\u0440\u043e\u0441\u0435\u044f\u043d\u043d\u0430\u044f \u0433\u043b\u0438\u043d\u0430, \u043a\u0430\u043a\u0430\u043e, \u0441\u0443\u0445\u043e\u0435 \u043c\u043e\u043b\u043e\u043a\u043e, \u043a\u043e\u0440\u0438\u0446\u0430, \u0432\u0430\u043d\u0438\u043b\u0438\u043d \u0438 \u0434\u0440. \u0413\u043e\u0442\u043e\u0432\u044b\u0439 \u043c\u0438\u043a\u0441 \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u0441\u0438\u043b\u044c\u043d\u043e \u0443\u0432\u043b\u0430\u0436\u043d\u0438\u0442\u044c. \u0425\u043e\u0440\u043e\u0448\u043e \u043f\u043e\u0434\u043e\u0439\u0434\u0435\u0442 \u0442\u0430\u043a\u0436\u0435 \u0441\u0438\u043b\u044c\u043d\u043e \u0440\u0430\u0437\u043c\u043e\u0447\u0435\u043d\u043d\u044b\u0439 \u0432 \u0432\u043e\u0434\u0435 \u0445\u043b\u0435\u0431 \u0438\u043b\u0438 \u0441\u0443\u0445\u0430\u0440\u0438. \u041f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043e\u0447\u043d\u044b\u0439 \u043c\u0438\u043a\u0441 \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u043e\u0431\u044f\u0437\u0430\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e \u043f\u0440\u043e\u0442\u0435\u0440\u0435\u0442\u044c \u0447\u0435\u0440\u0435\u0437 \u043c\u0435\u043b\u043a\u043e\u0435 \u0441\u0438\u0442\u043e.\r\n\r\n\u0414\u043b\u044f \u0432\u0442\u043e\u0440\u043e\u0433\u043e \u0441\u043f\u043e\u0441\u043e\u0431\u0430 \u043f\u043e\u0434\u043e\u0439\u0434\u0443\u0442 \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0438\u0435 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442\u044b – \u043f\u0430\u043d\u0438\u0440\u043e\u0432\u043e\u0447\u043d\u044b\u0435 \u0441\u0443\u0445\u0430\u0440\u0438, \u043e\u0442\u0440\u0443\u0431\u0438, \u0440\u0430\u0437\u043b\u0438\u0447\u043d\u043e\u0433\u043e \u0440\u043e\u0434\u0430 \u0441\u0435\u043c\u044f\u043d\u0430, \u0436\u043c\u044b\u0445, \u043e\u0432\u0441\u044f\u043d\u044b\u0435 \u0445\u043b\u043e\u043f\u044c\u044f, \u043a\u043e\u043a\u043e\u0441\u043e\u0432\u0430\u044f \u0441\u0442\u0440\u0443\u0436\u043a\u0430, \u043a\u043e\u043d\u043e\u043f\u043b\u044f, \u0442\u043c\u0438\u043d, \u043a\u043e\u0440\u0438\u0430\u043d\u0434\u0440, \u0443\u043a\u0440\u043e\u043f … \u0421\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u0443\u0447\u0438\u0442\u044b\u0432\u0430\u0442\u044c \u043b\u0438\u0448\u044c \u0442\u043e, \u0447\u0442\u043e \u043f\u0440\u0438 \u043f\u043e\u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u043e\u0441\u0442\u043d\u043e\u043c \u0434\u0432\u0438\u0436\u0435\u043d\u0438\u0438 \u0432\u043e\u0434\u044b (\u043f\u0440\u0438 \u043d\u0430\u043b\u0438\u0447\u0438\u0438 \u0432\u0435\u0442\u0440\u0430 \u0438 \u0432\u043e\u043b\u043d) \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0430\u044f \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0430 \u043c\u043e\u0436\u0435\u0442 \u0441\u043c\u0435\u0441\u0442\u0438\u0442\u044c\u0441\u044f \u043f\u043e \u0430\u043a\u0432\u0430\u0442\u043e\u0440\u0438\u0438, \u0438 \u00ab\u043f\u043e\u0442\u044f\u043d\u0443\u0442\u044c\u00bb \u0437\u0430 \u0441\u043e\u0431\u043e\u0439 \u0440\u044b\u0431\u0443.\r\n\r\n\u0418\u0437 \u0430\u0440\u043e\u043c\u0430\u0442\u0438\u0437\u0430\u0442\u043e\u0440\u043e\u0432, \u0441\u043f\u0435\u0446\u0438\u0438, \u043a\u0440\u043e\u043c\u0435 \u0443\u043a\u0440\u043e\u043f\u0430 \u0438 \u043a\u043e\u0440\u0438\u0446\u044b, \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u0438\u0441\u043f\u043e\u043b\u044c\u0437\u043e\u0432\u0430\u0442\u044c \u043e\u0441\u0435\u043d\u044c\u044e \u0438 \u0432\u0435\u0441\u043d\u043e\u0439, \u0430 \u043b\u0435\u0442\u043e\u043c \u0434\u043e\u0441\u0442\u0430\u0442\u043e\u0447\u043d\u043e \u0431\u0443\u0434\u0435\u0442 \u0432\u0430\u043d\u0438\u043b\u0438\u043d\u0430 (\u0438\u043b\u0438 \u0432\u0430\u043d\u0438\u043b\u044c\u043d\u043e\u0433\u043e \u0441\u0430\u0445\u0430\u0440\u0430).\r\n\r\n\u041f\u043e \u0441\u0432\u043e\u0438\u043c \u0445\u0430\u0440\u0430\u043a\u0442\u0435\u0440\u0438\u0441\u0442\u0438\u043a\u0430\u043c \u0441\u043c\u0435\u0441\u044c \u0434\u043b\u044f \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0434\u043e\u043b\u0436\u043d\u0430 \u0431\u044b\u0442\u044c \u043f\u043e\u0445\u043e\u0436\u0435\u0439 \u043d\u0430 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0443 \u0434\u043b\u044f \u0443\u043a\u043b\u0435\u0439\u043a\u0438, \u0438 \u0440\u0430\u0431\u043e\u0442\u0430\u0442\u044c \u043f\u043e\u0434\u043e\u0431\u043d\u044b\u043c \u043e\u0431\u0440\u0430\u0437\u043e\u043c.\r\n\r\n\u0411\u0435\u0441\u0441\u043f\u043e\u0440\u043d\u043e, \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u043f\u043e\u043d\u0438\u043c\u0430\u0442\u044c, \u043a\u0430\u043a \u0440\u0430\u0431\u043e\u0442\u0430\u044e\u0442 \u043e\u0442\u0434\u0435\u043b\u044c\u043d\u044b\u0435 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442\u044b \u043c\u0438\u043a\u0441\u0430, \u043d\u0430\u043f\u0440\u0438\u043c\u0435\u0440:\r\n\u041b\u044e\u0431\u0430\u044f \u043c\u0443\u043a\u0430 \u0438\u0437 \u0437\u043b\u0430\u043a\u043e\u0432 – \u044d\u0442\u043e \u0445\u043e\u0440\u043e\u0448\u0438\u0439 \u0441\u0432\u044f\u0437\u0443\u044e\u0449\u0438\u0439 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u044b\u0439 \u043a \u0442\u043e\u043c\u0443 \u0436\u0435, \u0431\u044b\u0441\u0442\u0440\u043e \u0432\u043f\u0438\u0442\u044b\u0432\u0430\u0435\u0442 \u0432 \u0441\u0435\u0431\u044f \u0432\u043b\u0430\u0433\u0443, \u043d\u043e \u043e\u043d\u0430 \u0431\u044b\u0441\u0442\u0440\u043e \u043e\u043f\u0443\u0441\u043a\u0430\u0435\u0442\u0441\u044f \u043d\u0430 \u0434\u043d\u043e (\u043a\u0430\u043a \u0438 \u0441\u0443\u0445\u0430\u0440\u0438). \u041a\u0430\u043a\u0430\u043e \u043b\u0438\u0448\u044c \u0430\u0440\u043e\u043c\u0430\u0442\u0438\u0437\u0438\u0440\u0443\u0435\u0442 \u0438 \u043f\u043e\u0434\u043a\u0440\u0430\u0448\u0438\u0432\u0430\u0435\u0442 \u0441\u043c\u0435\u0441\u044c, \u0434\u043e\u0431\u0430\u0432\u043b\u044f\u044f \u0433\u043e\u0440\u044c\u043a\u043e\u0432\u0430\u0442\u043e\u0433\u043e \u043f\u0440\u0438\u0432\u043a\u0443\u0441\u0430. \u0421\u0443\u0445\u043e\u0435 \u043c\u043e\u043b\u043e\u043a\u043e \u0438 \u0440\u0430\u0437\u043c\u043e\u0447\u0435\u043d\u043d\u044b\u0439 \u0445\u043b\u0435\u0431 \u0434\u0430\u044e\u0442 \u0434\u043e\u0441\u0442\u0430\u0442\u043e\u0447\u043d\u043e \u0441\u0438\u043b\u044c\u043d\u0443\u044e \u043c\u0443\u0442\u044c. \u041c\u043e\u043b\u043e\u0442\u044b\u0435 \u0441\u0435\u043c\u0435\u043d\u0430, \u043e\u0442\u0440\u0443\u0431\u0438 \u0445\u043e\u0440\u043e\u0448\u043e \u00ab\u0437\u0430\u0440\u044f\u0436\u0430\u044e\u0442\u0441\u044f\u00bb \u0430\u0440\u043e\u043c\u0430\u0442\u043e\u043c \u043b\u044e\u0431\u043e\u0433\u043e \u0430\u0442\u0442\u0440\u0430\u043a\u0442\u0430\u043d\u0442\u0430, \u0438 \u0442\u0430\u043a \u0434\u0430\u043b\u0435\u0435 …\r\n\r\n\u041f\u0438\u0441\u0430\u0442\u044c \u0433\u043e\u0442\u043e\u0432\u044b\u0435 \u0440\u0435\u0446\u0435\u043f\u0442\u044b \u0438 \u043f\u0440\u043e\u043f\u043e\u0440\u0446\u0438\u0438, \u0434\u0443\u043c\u0430\u044e, \u043d\u0435\u0443\u043c\u0435\u0441\u0442\u043d\u043e. \u0417\u043d\u0430\u044f, \u043a\u0430\u043a \u0440\u0430\u0431\u043e\u0442\u0430\u0435\u0442 \u0442\u043e\u0442 \u0438\u043b\u0438 \u0438\u043d\u043e\u0439 \u0441\u043e\u0441\u0442\u0430\u0432\u043d\u043e\u0439 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442 – \u043c\u043e\u0436\u043d\u043e \u0441\u0430\u043c\u043e\u043c\u0443 \u043b\u0435\u0433\u043a\u043e \u0441\u043e\u0441\u0442\u0430\u0432\u0438\u0442\u044c \u043d\u0435\u043e\u0431\u0445\u043e\u0434\u0438\u043c\u044b\u0435 \u043f\u0440\u043e\u043f\u043e\u0440\u0446\u0438\u0438, \u0438 \u043f\u0440\u0430\u043a\u0442\u0438\u0447\u0435\u0441\u043a\u0438 \u043f\u043e\u0434\u043e\u0431\u0440\u0430\u0442\u044c \u0441\u043c\u0435\u0441\u044c, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u0430\u044f \u0431\u0443\u0434\u0435\u0442 \u044d\u0444\u0444\u0435\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e \u043f\u0440\u0438\u043a\u0430\u0440\u043c\u043b\u0438\u0432\u0430\u0442\u044c \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0443. \u0422\u0435\u043c \u0431\u043e\u043b\u0435\u0435, \u0447\u0442\u043e \u043f\u0440\u0438\u0433\u043e\u0442\u043e\u0432\u043b\u0435\u043d\u0438\u044f \u043c\u0438\u043a\u0441\u0430 – \u044d\u0442\u043e \u0438\u0441\u0442\u0438\u043d\u043d\u043e \u0442\u0432\u043e\u0440\u0447\u0435\u0441\u043a\u0438\u0439 \u043f\u0440\u043e\u0446\u0435\u0441\u0441, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u044b\u0439 \u043f\u0440\u0438\u043d\u043e\u0441\u0438\u0442 \u0443\u0434\u043e\u0432\u043e\u043b\u044c\u0441\u0442\u0432\u0438\u0435 .. \u0438 \u043f\u043e\u043c\u043e\u0433\u0430\u0435\u0442 \u0443\u043b\u0443\u0447\u0448\u0438\u0442\u044c \u0440\u0435\u0437\u0443\u043b\u044c\u0442\u0430\u0442 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438.\r\n\r\n\u041f\u0440\u043e\u0431\u043b\u0435\u043c\u0430 \u043b\u0438\u0448\u044c \u0432 \u0442\u043e\u043c, \u0447\u0442\u043e \u043d\u0443\u0436\u043d\u043e \u043f\u0440\u0430\u0432\u0438\u043b\u044c\u043d\u043e \u0432\u044b\u0431\u0440\u0430\u0442\u044c \u043c\u0435\u0441\u0442\u043e \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438, \u0438 \u0442\u043e\u0433\u0434\u0430 \u043b\u043e\u0432\u0438\u0442\u044c\u0441\u044f \u0431\u0443\u0434\u0435\u0442 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u043a\u0430.\r\n\u041b\u043e\u0432\u0438\u043c \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0443 \u0441 \u043f\u043e\u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u043e\u0441\u0442\u0438.\r\n\r\n\r\n\u0414\u043b\u044f \u0441\u0435\u0431\u044f \u044f \u043e\u0442\u0434\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e \u043e\u0442\u0434\u0435\u043b\u044f\u044e \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0445\u043b\u0435\u0431\u043e\u043c \u0438\u043b\u0438 \u0445\u043b\u0435\u0431\u043d\u044b\u043c\u0438 \u0441\u0443\u0445\u0430\u0440\u044f\u043c\u0438, \u0430 \u0442\u0430\u043a\u0436\u0435 \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0438\u043c\u0438 \u043e\u043f\u0430\u0440\u044b\u0448\u0430\u043c\u0438 \u0438 \u043a\u0430\u0441\u0442\u0435\u0440\u043e\u043c.\r\n\r\n\u041f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u043a\u0443\u0441\u043e\u0447\u043a\u0430\u043c\u0438 \u0445\u043b\u0435\u0431\u0430 \u0442\u043e\u0436\u0435 \u0432\u043e\u0437\u043c\u043e\u0436\u043d\u044b \u043b\u0438\u0448\u044c \u0442\u043e\u0433\u0434\u0430, \u043a\u043e\u0433\u0434\u0430 \u043d\u0435\u0442 \u0441\u0443\u0449\u0435\u0441\u0442\u0432\u0435\u043d\u043d\u043e\u0433\u043e \u043f\u043e\u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u043e\u0441\u0442\u043d\u043e\u0433\u043e \u0434\u0432\u0438\u0436\u0435\u043d\u0438\u044f \u0432\u043e\u0434\u044b (\u0432 \u0437\u0430\u043b\u0438\u0432\u0430\u0445 \u0442\u0430\u043a\u043e\u0435 \u0431\u044b\u0432\u0430\u0435\u0442 \u043f\u043e\u0447\u0442\u0438 \u0432\u0441\u0435\u0433\u0434\u0430). \u0420\u044b\u0431\u0430 \u0430\u0442\u0430\u043a\u0443\u0435\u0442 \u0445\u043b\u0435\u0431, \u043e\u043d \u043f\u043e\u0441\u0442\u0435\u043f\u0435\u043d\u043d\u043e \u0440\u0430\u0437\u043c\u043e\u043a\u0430\u0435\u0442, \u0438 \u0442\u0435\u043c \u0441\u0430\u043c\u044b\u043c \u043f\u0440\u0438\u0432\u043b\u0435\u043a\u0430\u0435\u0442 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0443, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u0430\u044f \u043f\u0438\u0442\u0430\u0435\u0442\u0441\u044f \u0432 \u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u0438\u0445 \u0441\u043b\u043e\u044f\u0445 \u0432\u043e\u0434\u044b, \u0437\u0430 \u0441\u0447\u0435\u0442 \u043e\u0431\u0440\u0430\u0437\u0443\u044e\u0449\u0435\u0439\u0441\u044f \u043b\u0435\u0433\u043a\u043e\u0439 \u043c\u0443\u0442\u0438,\u00a0 \u0430 \u0442\u0430\u043a\u0436\u0435 \u043c\u0435\u043b\u043a\u0438\u0445 \u0447\u0430\u0441\u0442\u0438\u0446 \u0445\u043b\u0435\u0431\u0430.\r\n\r\n\u041f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0438\u043c\u0438 \u043e\u043f\u0430\u0440\u044b\u0448\u0430\u043c\u0438 \u0438 \u043a\u0430\u0441\u0442\u0435\u0440\u043e\u043c \u044f \u043f\u0440\u0438\u043c\u0435\u043d\u044f\u044e \u0432 \u0442\u043e\u043c \u0441\u043b\u0443\u0447\u0430\u0435, \u043a\u043e\u0433\u0434\u0430 \u043b\u0435\u0433\u043a\u0438\u043c \u0432\u0435\u0442\u0435\u0440\u043a\u043e\u043c \u0432 \u0437\u0430\u043b\u0438\u0432 \u043f\u0440\u0438\u043d\u043e\u0441\u0438\u0442\u0441\u044f \u0432\u0441\u044f\u0447\u0435\u0441\u043a\u0438\u0439 \u0432\u043e\u0434\u043d\u044b\u0439 \u043c\u0443\u0441\u043e\u0440. \u041d\u0430 \u0432\u043e\u0434\u0435 \u043e\u0431\u0440\u0430\u0437\u0443\u0435\u0442\u0441\u044f \u0433\u0440\u044f\u0437\u043d\u0430\u044f \u043f\u043b\u0435\u043d\u043a\u0430, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u0430\u044f \u0434\u043b\u044f \u0440\u044b\u0431 \u044f\u0432\u043b\u044f\u0435\u0442\u0441\u044f \u043a\u043e\u0432\u0440\u043e\u043c \u0441 \u043a\u043e\u0440\u043c\u043e\u043c, \u0432\u0435\u0434\u044c \u0442\u0430\u043c \u043d\u0430\u0445\u043e\u0434\u044f\u0442\u0441\u044f \u0443\u043f\u0430\u0432\u0448\u0438\u0435 \u043d\u0430\u0441\u0435\u043a\u043e\u043c\u044b\u0435, \u0436\u0443\u0447\u043a\u0438-\u043f\u0430\u0443\u0447\u043a\u0438, \u043c\u0435\u043b\u043a\u0438\u0435 \u043c\u043e\u043b\u043b\u044e\u0441\u043a\u0438 \u0438 \u0434\u0440.\r\n\r\n\u041f\u043e\u0434\u0442\u044f\u043d\u0443\u0442\u044c \u0433\u0440\u0443\u0437\u0438\u043b\u043e \u0434\u043e \u0441\u0430\u043c\u043e\u0433\u043e \u043f\u043e\u043f\u043b\u0430\u0432\u043a\u0430, \u0438 \u043d\u0430\u0446\u0435\u043f\u0438\u0432 \u043d\u0430 \u043a\u0440\u044e\u0447\u043e\u043a \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0435\u0433\u043e \u043e\u043f\u0430\u0440\u044b\u0448\u0430 \u0438\u043b\u0438 \u043a\u0430\u0441\u0442\u0435\u0440\u0430 – \u0437\u0430\u043a\u0438\u0434\u044b\u0432\u0430\u0435\u043c \u043d\u0430 \u043f\u043e\u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u043e\u0441\u0442\u043d\u0443\u044e \u043f\u043b\u0435\u043d\u043a\u0443, \u0438 \u043d\u0430\u0441\u0430\u0434\u043a\u0430 \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u0435\u0442 \u043d\u0430 \u043f\u043e\u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u043e\u0441\u0442\u0438. \u041f\u0440\u0435\u0434\u0432\u0430\u0440\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e, \u0440\u043e\u0433\u0430\u0442\u043a\u043e\u0439 \u0438\u043b\u0438 \u0440\u0443\u043a\u043e\u0439 \u043f\u043e\u0434\u0431\u0440\u043e\u0441\u0438\u0432 \u0432 \u0442\u043e\u0447\u043a\u0443 \u043d\u0435\u0441\u043a\u043e\u043b\u044c\u043a\u043e \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0438\u0445 \u043b\u0438\u0447\u0438\u043d\u043e\u043a – \u043c\u043e\u0436\u043d\u043e \u0436\u0434\u0430\u0442\u044c \u0443\u0432\u0435\u0440\u0435\u043d\u043d\u0443\u044e \u043f\u043e\u043a\u043b\u0435\u0432\u043a\u0443 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438. \u0422\u0430\u043a\u0436\u0435 \u0432 \u0442\u0430\u043a\u0438\u0445 \u0443\u0441\u043b\u043e\u0432\u0438\u044f\u0445 \u044f\u0432\u043b\u044f\u0435\u0442\u0441\u044f \u044d\u0444\u0444\u0435\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e\u0439 \u043b\u043e\u0432\u043b\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u043f\u0438\u043a\u0435\u0440\u043e\u043c \u0441 \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0435\u0439 \u043a\u043e\u0440\u043c\u0443\u0448\u043a\u043e\u0439 (\u043e \u0444\u0438\u0434\u0435\u0440\u0435 – \u043d\u0438\u0436\u0435).\r\n\r\n\u0421\u0434\u0435\u043b\u0430\u0442\u044c \u043e\u043f\u0430\u0440\u044b\u0448\u0435\u0439 \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0438\u043c\u0438 \u043c\u043e\u0436\u043d\u043e, \u0437\u0430\u043b\u0438\u0432 \u0438\u0445 \u0432\u043e\u0434\u043e\u0439, \u0442\u0430\u043a \u0447\u0442\u043e\u0431\u044b \u043e\u043d\u0438 \u043d\u0435 \u0443\u0442\u043e\u043d\u0443\u043b\u0438, \u043d\u0430 5-10 \u043c\u0438\u043d. \u041f\u043e\u0441\u043b\u0435 \u044d\u0442\u043e\u0433\u043e \u043e\u043d\u0438, \u0438\u043d\u0441\u0442\u0438\u043d\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e \u0432\u0442\u044f\u0433\u0438\u0432\u0430\u044f \u0432 \u0441\u0435\u0431\u044f \u0432\u043e\u0437\u0434\u0443\u0445 \u0441\u0442\u0430\u043d\u043e\u0432\u044f\u0442\u0441\u044f \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0438\u043c\u0438, \u043d\u0435 \u0442\u0435\u0440\u044f\u044f \u043f\u043e\u0434\u0432\u0438\u0436\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c, \u0447\u0435\u043c \u0441\u0438\u043b\u044c\u043d\u043e \u043f\u0440\u0438\u0432\u043b\u0435\u043a\u0430\u044e\u0442 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0443. \u0412 \u0441\u043b\u0443\u0447\u0430\u0435 \u0432\u044b\u0441\u043e\u043a\u043e\u0439 \u0430\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e\u0441\u0442\u0438 \u0432\u0435\u0440\u0445\u043e\u0432\u043e\u0434\u043a\u0438 \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u0438\u0441\u043f\u043e\u043b\u044c\u0437\u043e\u0432\u0430\u0442\u044c \u0442\u043e\u043b\u044c\u043a\u043e \u043a\u0430\u0441\u0442\u0435\u0440.\r\n\r\n\u041d\u0435\u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u044b\u0435 \u043e\u043f\u0430\u0440\u044b\u0448\u0438 \u0438 \u043a\u0430\u0441\u0442\u0435\u0440\u044b \u043e\u0434\u0438\u043d\u0430\u043a\u043e\u0433\u043e \u0431\u0443\u0434\u0443\u0442 \u0442\u043e\u043d\u0443\u0442\u044c \u043f\u0440\u0438 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0435, \u043d\u043e \u044d\u0442\u043e \u0442\u043e\u043b\u044c\u043a\u043e \u043d\u0430 \u043f\u043e\u043b\u044c\u0437\u0443 – \u043e\u043d\u0438 \u043b\u0438\u0448\u044c \u043f\u0440\u0438\u0432\u043b\u0435\u043a\u0443\u0442 \u0432\u043d\u0438\u043c\u0430\u043d\u0438\u0435 \u0440\u044b\u0431\u044b, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u0430\u044f \u043d\u0430\u0445\u043e\u0434\u0438\u0442\u0441\u044f \u0433\u043b\u0443\u0431\u0436\u0435, \u0438\u043b\u0438 \u0432 \u0443\u043a\u0440\u044b\u0442\u0438\u0438.\r\n\r\n\u041f\u043e \u0442\u0435\u0445\u043d\u0438\u043a\u0435 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438: \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u0441\u043a\u0430\u0437\u0430\u0442\u044c, \u0447\u0442\u043e \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0430 – \u043d\u0435 \u043b\u0435\u0449, \u0438 \u0432 \u043a\u0443\u0447\u0435 \u043a\u043e\u0440\u043c\u0430 \u043a\u043e\u043f\u0430\u0442\u044c\u0441\u044f \u043d\u0435 \u0431\u0443\u0434\u0435\u0442. \u041f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0430 \u043f\u043e\u0434\u0430\u0435\u0442\u0441\u044f \u0441 \u043a\u0430\u0436\u0434\u044b\u043c \u0437\u0430\u0431\u0440\u043e\u0441\u043e\u043c \u043e\u0441\u043d\u0430\u0441\u0442\u043a\u0438 (\u0438\u043b\u0438 \u043d\u0430\u043e\u0431\u043e\u0440\u043e\u0442, \u043f\u043e\u0441\u043b\u0435 \u0438\u0437\u0432\u043b\u0435\u0447\u0435\u043d\u0438\u044f \u043e\u0441\u043d\u0430\u0441\u0442\u043a\u0438 \u0438\u0437 \u0432\u043e\u0434\u044b), \u043c\u0430\u043b\u044b\u043c\u0438 \u043f\u043e\u0440\u0446\u0438\u044f\u043c\u0438, \u0442\u043e\u0447\u043d\u043e, \u0441 \u043f\u043e\u043c\u043e\u0449\u044c\u044e \u0440\u043e\u0433\u0430\u0442\u043a\u0438, \u0438\u043b\u0438 \u0441 \u0440\u0443\u043a\u0438. \u0422\u0430\u043a \u043c\u044b \u0431\u0443\u0434\u0435\u043c \u043f\u043e\u0434\u0434\u0435\u0440\u0436\u0438\u0432\u0430\u0442\u044c \u043f\u043e\u0441\u0442\u043e\u044f\u043d\u043d\u043e\u0435 \u043e\u0431\u043b\u0430\u043a\u043e \u043c\u0443\u0442\u0438 \u0432 \u0442\u043e\u0447\u043a\u0435 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438 \u0438 \u043f\u0438\u0449\u0435\u0432\u0443\u044e \u043a\u043e\u043d\u043a\u0443\u0440\u0435\u043d\u0446\u0438\u044e \u0443 \u0440\u044b\u0431, \u0438 \u043f\u043e\u043a\u043b\u0435\u0432\u043a\u0438 \u0431\u0443\u0434\u0443\u0442 \u0441\u0440\u0430\u0437\u0443 \u0436\u0435 \u043f\u043e\u0441\u043b\u0435 \u043f\u0440\u0438\u0432\u043e\u0434\u043d\u0435\u043d\u0438\u044f \u043e\u0441\u043d\u0430\u0441\u0442\u043a\u0438. \u0412\u0430\u0436\u043d\u043e \u043f\u043e\u043d\u044f\u0442\u044c \u0442\u0430\u043a\u0436\u0435 \u0441\u043f\u0435\u0446\u0438\u0444\u0438\u043a\u0443 \u043f\u043e\u0432\u0435\u0434\u0435\u043d\u0438\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0443 \u00ab\u0441\u0442\u043e\u043b\u0430\u00bb \u0441 \u043a\u043e\u0440\u043c\u043e\u043c – \u043e\u043d\u0430 \u200b\u200b\u043d\u0438\u043a\u043e\u0433\u0434\u0430 \u043d\u0435 \u0431\u0443\u0434\u0435\u0442 \u0432 \u00ab\u0446\u0435\u043d\u0442\u0440\u0435 \u0441\u043e\u0431\u044b\u0442\u0438\u0439\u00bb, \u0442\u043e \u0435\u0441\u0442\u044c \u0442\u0430\u043c, \u0433\u0434\u0435 \u043c\u0435\u043b\u043e\u0447\u044c \u0436\u0430\u0434\u043d\u043e \u0431\u0440\u043e\u0441\u0430\u0435\u0442\u0441\u044f \u043d\u0430 \u0434\u043e\u043b\u044c\u043a\u0438 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 (\u043e\u0441\u043e\u0431\u0435\u043d\u043d\u043e \u044d\u0442\u043e \u043a\u0430\u0441\u0430\u0435\u0442\u0441\u044f \u043a\u0440\u0443\u043f\u043d\u044b\u0445 \u044d\u043a\u0437\u0435\u043c\u043f\u043b\u044f\u0440\u043e\u0432). \u041e\u043d\u0430 \u0434\u0435\u0440\u0436\u0438\u0442\u0441\u044f \u0440\u044f\u0434\u043e\u043c \u0438 \u043f\u0438\u0442\u0430\u0435\u0442\u0441\u044f \u0441 \u043a\u0440\u0430\u0435\u0432 \u00ab\u0441\u0442\u043e\u043b\u0430\u00bb – \u043f\u043e\u043d\u044f\u0442\u043d\u043e, \u043a\u0443\u0434\u0430 \u043d\u0443\u0436\u043d\u043e \u0437\u0430\u0431\u0440\u0430\u0441\u044b\u0432\u0430\u0442\u044c \u043e\u0441\u043d\u0430\u0441\u0442\u043a\u0443?\r\n\u041b\u043e\u0432\u043b\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0444\u0438\u0434\u0435\u0440\u043e\u043c\r\n\r\n\r\n\u0424\u0438\u0434\u0435\u0440\u043e\u043c \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0443 \u200b\u200b\u043c\u043e\u0436\u043d\u043e \u0443\u0441\u043f\u0435\u0448\u043d\u043e \u043b\u043e\u0432\u0438\u0442\u044c, \u043f\u0440\u0438\u043c\u0435\u043d\u044f\u044f, \u043a\u0430\u043a \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0443\u044e \u0442\u0430\u043a \u0438 \u0434\u043e\u043d\u043d\u0443\u044e \u043a\u043e\u0440\u043c\u0443\u0448\u043a\u0443 \u0441 \u043a\u043e\u0440\u043c\u043e\u043c. \u0425\u043e\u0442\u044f \u044d\u0442\u043e\u0442 \u043c\u0435\u0442\u043e\u0434 \u0440\u0435\u0434\u043a\u043e \u043f\u0440\u0438\u043c\u0435\u043d\u044f\u0435\u0442\u0441\u044f, \u043d\u043e \u0432\u0441\u0435 \u0436\u0435, \u0440\u0430\u0441\u0441\u043c\u043e\u0442\u0440\u0438\u043c \u043d\u0435\u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u0443\u044e \u0441\u043f\u0435\u0446\u0438\u0444\u0438\u043a\u0443.\r\n\r\n\u0421 \u043a\u043e\u0440\u043c\u043e\u043c \u0434\u043b\u044f \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0438\u0445 \u043a\u043e\u0440\u043c\u0443\u0448\u0435\u043a \u0432\u0441\u0435 \u0431\u043e\u043b\u0435\u0435 \u0438\u043b\u0438 \u043c\u0435\u043d\u0435\u0435 \u044f\u0441\u043d\u043e, \u0432\u0435\u0434\u044c \u0435\u0433\u043e \u0445\u0430\u0440\u0430\u043a\u0442\u0435\u0440\u0438\u0441\u0442\u0438\u043a\u0438 \u043d\u0435 \u0431\u0443\u0434\u0443\u0442 \u043e\u0442\u043b\u0438\u0447\u0430\u0442\u044c\u0441\u044f \u043e\u0442 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u0434\u043b\u044f \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438 \u043f\u043e\u043f\u043b\u0430\u0432\u043e\u0447\u043d\u043e\u0439 \u0443\u0434\u043e\u0447\u043a\u043e\u0439.\r\n\r\n\u041d\u043e \u0434\u043b\u044f \u0434\u043e\u043d\u043d\u043e\u0439 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0441 \u043f\u0440\u0438\u043c\u0435\u043d\u0435\u043d\u0438\u0435\u043c \u043a\u043e\u0440\u043c\u0443\u0448\u043a\u0438, \u0438 \u0435\u0435 \u044d\u0444\u0444\u0435\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e\u0439 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u043d\u0443\u0436\u043d\u043e \u043c\u043d\u043e\u0433\u043e \u0437\u043d\u0430\u0442\u044c \u0438 \u043e \u0441\u0432\u043e\u0439\u0441\u0442\u0432\u0430\u0445 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442\u043e\u0432 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438, \u0438 \u043e\u0431 \u043e\u0441\u043e\u0431\u0435\u043d\u043d\u043e\u0441\u0442\u044f\u0445 \u043f\u0438\u0442\u0430\u043d\u0438\u044f \u0440\u044b\u0431\u044b, \u0432 \u0434\u0430\u043d\u043d\u043e\u043c \u0441\u043b\u0443\u0447\u0430\u0435 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438. \u041f\u043e\u0441\u043b\u0435\u0434\u043d\u044f\u044f \u043f\u043e\u0447\u0442\u0438 \u043d\u0435 \u043a\u043e\u0440\u043c\u0438\u0442\u0441\u044f \u0443 \u0434\u043d\u0430 (\u0430 \u0442\u0435\u043c \u0431\u043e\u043b\u0435\u0435 \u0441\u043e \u0434\u043d\u0430), \u043f\u043e\u044d\u0442\u043e\u043c\u0443 \u043c\u044b \u0434\u043e\u043b\u0436\u043d\u044b \u043f\u0440\u0435\u0434\u0441\u0442\u0430\u0432\u0438\u0442\u044c \u0435\u0439 \u043c\u0438\u043a\u0441, \u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u044b\u0439, \u0443\u043f\u0430\u0432 \u043d\u0430 \u0434\u043d\u043e \u0432 \u043a\u043e\u0440\u043c\u0443\u0448\u043a\u0435 \u0440\u0430\u0431\u043e\u0442\u0430\u0435\u0442 \u0432\u043e \u0432\u0441\u0435\u0445 \u0441\u043b\u043e\u044f\u0445 \u0432\u043e\u0434\u044b. \u0422\u0430\u043a\u043e\u0439 \u044d\u0444\u0444\u0435\u043a\u0442 \u043c\u043e\u0436\u043d\u043e \u043f\u043e\u043b\u0443\u0447\u0438\u0442\u044c, \u0438\u0441\u043f\u043e\u043b\u044c\u0437\u0443\u044e \u0430\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u0443\u044e, \u043d\u0435\u0434\u043e\u0443\u0432\u043b\u0430\u0436\u043d\u0435\u043d\u043d\u0443\u044e\u00a0 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0443 \u0441 \u0431\u043e\u043b\u044c\u0448\u0438\u043c \u0441\u043e\u0434\u0435\u0440\u0436\u0430\u043d\u0438\u0435\u043c \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0438\u0445 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442\u043e\u0432 (\u043a\u043e\u043a\u043e\u0441\u043e\u0432\u0430\u044f \u0441\u0442\u0440\u0443\u0436\u043a\u0430, \u043c\u043e\u043b\u043e\u0442\u044b\u0439 \u043f\u043e\u043f\u043a\u043e\u0440\u043d, \u043e\u0442\u0440\u0443\u0431\u0438, \u0441\u0443\u0445\u0430\u0440\u0438, \u0438\u0437\u043c\u0435\u043b\u044c\u0447\u0435\u043d\u043d\u044b\u0435 \u0448\u0435\u043b\u0443\u0445\u0438 \u0441\u0435\u043c\u044f\u043d \u043f\u043e\u0434\u0441\u043e\u043b\u043d\u0435\u0447\u043d\u0438\u043a\u0430, \u043a\u0430\u0441\u0442\u0435\u0440) – \u0431\u043b\u0430\u0433\u043e\u0434\u0430\u0440\u044f \u044d\u0442\u043e\u043c\u0443 \u043c\u0438\u043a\u0441 \u043d\u0430 \u0434\u043d\u0435 \u0431\u0443\u0434\u0435\u0442 \u0441\u0440\u0430\u0437\u0443 \u0436\u0435 \u00ab\u0432\u0437\u0440\u044b\u0432\u0430\u0442\u044c\u0441\u044f\u00bb, \u0432\u044b\u0441\u0432\u043e\u0431\u043e\u0436\u0434\u0430\u0442\u044c \u043f\u0443\u0437\u044b\u0440\u044c\u043a\u0438 \u043a\u0438\u0441\u043b\u043e\u0440\u043e\u0434\u0430, \u0438 \u043f\u043b\u0430\u0432\u0430\u044e\u0449\u0438\u0435 \u0441\u043e\u0441\u0442\u0430\u0432\u043b\u044f\u044e\u0449\u0438\u0435, \u0431\u0443\u0434\u0443\u0442 \u043e\u0431\u0440\u0430\u0437\u043e\u0432\u044b\u0432\u0430\u0442\u044c \u00ab\u043c\u0443\u0442\u043d\u044b\u0439 \u0441\u0442\u043e\u043b\u0431\u00bb \u0441 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u043e\u0442 \u043a\u043e\u0440\u043c\u0443\u0448\u043a\u0438 \u043a \u043f\u043e\u0432\u0435\u0440\u0445\u043d\u043e\u0441\u0442\u0438. \u0418 \u044d\u0444\u0444\u0435\u043a\u0442 \u043d\u0443\u0436\u0435\u043d \u043d\u0435 \u0442\u043e\u043b\u044c\u043a\u043e \u0432\u0438\u0437\u0443\u0430\u043b\u044c\u043d\u044b\u0439 … \u0412\u0441\u0435 \u0432\u044b\u0448\u0435\u043f\u0435\u0440\u0435\u0447\u0438\u0441\u043b\u0435\u043d\u043d\u044b\u0435 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442\u044b \u043f\u0440\u0435\u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e \u0432\u043f\u0438\u0442\u044b\u0432\u0430\u044e\u0442 \u0432 \u0441\u0435\u0431\u044f \u0437\u0430\u043f\u0430\u0445 \u0438 \u0432\u043a\u0443\u0441 – \u0434\u043e\u0431\u0430\u0432\u0438\u0432 \u0430\u0442\u0442\u0440\u0430\u043a\u0442\u0430\u043d\u0442, \u043c\u044b \u00ab\u0437\u0430\u0440\u044f\u0434\u0438\u043c\u00bb \u0438\u0445 \u0434\u043e\u043f\u043e\u043b\u043d\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e\u0439 \u043f\u0440\u0438\u0432\u043b\u0435\u043a\u0430\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c\u044e, \u0438, \u0432\u043e\u0437\u043c\u043e\u0436\u043d\u043e, \u043f\u0438\u0449\u0435\u0432\u043e\u0439 \u0446\u0435\u043d\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c\u044e.\r\n\r\n\u041d\u0435 \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u0437\u0434\u0435\u0441\u044c \u0437\u0430\u0431\u044b\u0432\u0430\u0442\u044c \u043e \u0442\u043e\u043c, \u0447\u0442\u043e \u043a\u043e\u043d\u0441\u0442\u0440\u0443\u043a\u0446\u0438\u044f \u0444\u0438\u0434\u0435\u0440\u043d\u043e\u0439 \u043e\u0441\u043d\u0430\u0441\u0442\u043a\u0438 \u0434\u043e\u043b\u0436\u043d\u0430 \u043f\u0440\u0435\u0434\u0443\u0441\u043c\u0430\u0442\u0440\u0438\u0432\u0430\u0442\u044c \u043e\u0442\u0432\u043e\u0434 \u043d\u0430\u0441\u0430\u0434\u043a\u0438 \u0434\u043e \u043a\u0440\u0430\u0435\u0432 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043b\u0435\u043d\u043d\u043e\u0433\u043e \u00ab\u0441\u0442\u043e\u043b\u0430\u00bb, \u043f\u043e\u0434\u0430\u043b\u044c\u0448\u0435 \u043e\u0442 \u0436\u0430\u0434\u043d\u043e\u0439 \u043c\u0435\u043b\u043e\u0447\u0438 – \u0438\u043c\u0435\u043d\u043d\u043e \u0442\u0443\u0434\u0430, \u0433\u0434\u0435 \u0441\u0442\u043e\u0438\u0442 \u043e\u0441\u0442\u043e\u0440\u043e\u0436\u043d\u0430\u044f \u043a\u0440\u0443\u043f\u043d\u0430\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0430.\r\n\u0412\u044b\u0432\u043e\u0434\u044b \u0438 \u0441\u043e\u043e\u0431\u0440\u0430\u0436\u0435\u043d\u0438\u044f\r\n\u041f\u043e \u043c\u043e\u0435\u043c\u0443 \u043c\u043d\u0435\u043d\u0438\u044e, \u043e\u0441\u043e\u0431\u0435\u043d\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c \u043a\u043e\u0440\u043c\u0430 \u0434\u043b\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 – \u044d\u0442\u043e \u043c\u0430\u043a\u0441\u0438\u043c\u0430\u043b\u044c\u043d\u0430\u044f \u0434\u0435\u0448\u0435\u0432\u0438\u0437\u043d\u0430 \u0438 \u043f\u0440\u043e\u0441\u0442\u043e\u0442\u0430 \u043e\u0441\u043d\u043e\u0432\u043d\u044b\u0445 \u0441\u043e\u0441\u0442\u0430\u0432\u043b\u044f\u044e\u0449\u0438\u0445, \u0438 \u0434\u0430\u043b\u044c\u043d\u0435\u0439\u0448\u0435\u0435 \u0443\u043b\u0443\u0447\u0448\u0435\u043d\u0438\u0435 \u0438\u0445 \u043f\u0438\u0449\u0435\u0432\u044b\u0445 \u0445\u0430\u0440\u0430\u043a\u0442\u0435\u0440\u0438\u0441\u0442\u0438\u043a, \u043f\u0443\u0442\u0435\u043c \u0434\u043e\u0431\u0430\u0432\u043b\u0435\u043d\u0438\u044f \u0440\u0430\u0437\u043b\u0438\u0447\u043d\u044b\u0445 \u0434\u043e\u043f\u043e\u043b\u043d\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u044b\u0445 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442\u043e\u0432 \u0438 \u0430\u0442\u0442\u0440\u0430\u043a\u0442\u0430\u043d\u0442\u043e\u0432. \u041d\u0430\u043f\u0440\u0438\u043c\u0435\u0440, \u0432 \u043c\u0430\u0435 \u044f \u0438\u0441\u043f\u043e\u043b\u044c\u0437\u043e\u0432\u0430\u043b \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0443 \u043d\u0430 \u043e\u0441\u043d\u043e\u0432\u0435 \u0441\u0430\u0445\u0430\u0440\u043e\u0432, \u0431\u0438\u0441\u043a\u0432\u0438\u0442\u0430 \u0438 \u043e\u0442\u0440\u0443\u0431\u0435\u0439, \u0434\u043e\u0431\u0430\u0432\u043b\u044f\u043b \u0432\u0430\u043d\u0438\u043b\u044c \u0438 \u043a\u043b\u0443\u0431\u043d\u0438\u0447\u043d\u044b\u0439 \u0441\u0438\u0440\u043e\u043f \u0432 \u0432\u043e\u0434\u0443 – \u0438 \u043f\u043e\u043b\u0443\u0447\u0430\u043b \u043e\u0442\u043b\u0438\u0447\u043d\u044b\u0439 \u0440\u0435\u0437\u0443\u043b\u044c\u0442\u0430\u0442.\r\n\r\n\u041f\u043e\u0447\u0442\u0438 \u043b\u044e\u0431\u0430\u044f \u0431\u044e\u0434\u0436\u0435\u0442\u043d\u0430\u044f \u0444\u0438\u0440\u043c\u0435\u043d\u043d\u0430\u044f \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0430 \u043f\u043e\u0434\u043e\u0439\u0434\u0435\u0442 \u0434\u043b\u044f \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 (\u043e\u0441\u043e\u0431\u0435\u043d\u043d\u043e \u0441\u0435\u0440\u0438\u0439 \u00ab\u0433\u0435\u0439\u0437\u0435\u0440\u00bb, \u00ab\u0432\u0443\u043b\u043a\u0430\u043d\u00bb \u0438\u043b\u0438 \u00abexplosive\u00bb), \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u043b\u0438\u0448\u044c \u043f\u0440\u0435\u0434\u0432\u0430\u0440\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e \u043f\u0440\u043e\u0432\u0435\u0440\u0438\u0442\u044c \u0435\u0435 \u0441\u043e\u0441\u0442\u0430\u0432, \u0438 \u0440\u0430\u0431\u043e\u0442\u0443, \u0438 \u043f\u0440\u0438 \u043d\u0435\u043e\u0431\u0445\u043e\u0434\u0438\u043c\u043e\u0441\u0442\u0438 \u0434\u043e\u0440\u0430\u0431\u043e\u0442\u0430\u0442\u044c (\u043f\u0440\u043e\u0441\u0435\u044f\u0442\u044c, \u0434\u043e\u0431\u0430\u0432\u0438\u0442\u044c \u043a\u0430\u043a\u0438\u0445-\u0442\u043e \u043e\u0442\u0434\u0435\u043b\u044c\u043d\u044b\u0445 \u043a\u043e\u043c\u043f\u043e\u043d\u0435\u043d\u0442\u043e\u0432 \u0438\u043b\u0438 \u0430\u0442\u0442\u0440\u0430\u043a\u0442\u0430\u043d\u0442\u043e\u0432, \u0434\u043e\u0431\u0430\u0432\u043e\u043a \u0438 \u0442.\u043f.).\r\n\r\n\u041d\u043e, \u043d\u0443\u0436\u043d\u043e \u043b\u0438 \u0438\u0441\u043f\u043e\u043b\u044c\u0437\u043e\u0432\u0430\u0442\u044c \u0443\u0436\u0435 \u0433\u043e\u0442\u043e\u0432\u0443\u044e \u0441\u043c\u0435\u0441\u044c, \u0435\u0441\u043b\u0438 \u0435\u0435 \u043d\u0435\u043e\u0431\u0445\u043e\u0434\u0438\u043c\u043e \u0434\u043e\u0440\u0430\u0431\u0430\u0442\u044b\u0432\u0430\u0442\u044c? – \u041b\u0443\u0447\u0448\u0435 \u043f\u0440\u0438\u0433\u043e\u0442\u043e\u0432\u0438\u0442\u044c \u0441\u0430\u043c\u043e\u043c\u0443 \u00ab\u0441 \u043d\u0443\u043b\u044f\u00bb.\r\n\r\n\u041c\u043d\u043e\u0433\u0438\u0435 \u0441\u043a\u0430\u0436\u0443\u0442, \u0447\u0442\u043e \u043f\u0440\u0438 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0435 \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0430 \u043d\u0435 \u043d\u0443\u0436\u043d\u0430, \u0438, \u0432 \u043d\u0435\u043a\u043e\u0442\u043e\u0440\u043e\u0439 \u0441\u0442\u0435\u043f\u0435\u043d\u0438, \u0431\u0443\u0434\u0443\u0442 \u043f\u0440\u0430\u0432\u044b. \u0412\u0435\u0434\u044c \u00ab\u0445\u043e\u0434\u043e\u0432\u0430\u044f\u00bb, \u043c\u043e\u0431\u0438\u043b\u044c\u043d\u0430\u044f \u043b\u043e\u0432\u043b\u044f \u044d\u0442\u043e\u0439 \u0440\u044b\u0431\u044b \u0434\u0435\u0439\u0441\u0442\u0432\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u043e \u044d\u0444\u0444\u0435\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u0430\u044f \u0438 \u0438\u043d\u0442\u0435\u0440\u0435\u0441\u043d\u0430\u044f. \u041d\u043e \u0432\u0441\u0435 \u0436\u0435, \u043a\u043e\u0433\u0434\u0430 \u0437\u0430\u0445\u043e\u0447\u0435\u0442\u0441\u044f \u0445\u043e\u0440\u043e\u0448\u043e \u043f\u043e\u043b\u043e\u0432\u0438\u0442\u044c \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u0443\u044e \u043a\u0440\u0430\u0441\u0430\u0432\u0438\u0446\u0443, \u0441\u0438\u0434\u044f \u0432 \u043e\u0434\u043d\u043e\u043c \u043c\u0435\u0441\u0442\u0435, \u0430 \u043e\u043d\u0430 \u043d\u0435 \u0437\u043d\u0430\u0435\u0442 \u043e\u0431 \u044d\u0442\u043e\u043c, \u0441\u043b\u0435\u0434\u0443\u0435\u0442 \u0432\u0441\u043f\u043e\u043c\u043d\u0438\u0442\u044c \u0438 \u043e \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0435 \u0434\u043b\u044f \u043d\u0435\u0435, \u043f\u0435\u0440\u0435\u0447\u0438\u0442\u0430\u0442\u044c \u044d\u0442\u0443 \u043d\u0435\u0431\u043e\u043b\u044c\u0448\u0443\u044e \u0437\u0430\u043c\u0435\u0442\u043a\u0443 – \u0432\u043e\u0437\u043c\u043e\u0436\u043d\u043e \u043a\u0430\u043a\u0430\u044f-\u0442\u043e \u0438\u043d\u0444\u043e\u0440\u043c\u0430\u0446\u0438\u044f \u0438 \u043f\u0440\u0438\u0433\u043e\u0434\u0438\u0442\u0441\u044f.\r\n\r\n\u041b\u043e\u0432\u043b\u044f \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0438 \u0441 \u043f\u0440\u0438\u043c\u0435\u043d\u0435\u043d\u0438\u0435\u043c \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u0441\u0434\u0435\u043b\u0430\u0435\u0442 \u0432\u0430\u0448\u0443 \u0440\u044b\u0431\u0430\u043b\u043a\u0443 \u043d\u0430 \u043b\u044e\u0431\u043e\u043c \u043c\u0435\u0441\u0442\u0435 \u0430\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e\u0439, \u043d\u0430\u043f\u0440\u044f\u0436\u0435\u043d\u043d\u043e\u0439, \u0438 \u0440\u0435\u0437\u0443\u043b\u044c\u0442\u0430\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e\u0439. \u041e\u0441\u043e\u0431\u0435\u043d\u043d\u043e, \u0443\u0447\u0438\u0442\u044b\u0432\u0430\u044f \u0432\u043e\u0437\u043c\u043e\u0436\u043d\u043e\u0441\u0442\u044c \u043f\u043e\u0439\u043c\u0430\u0442\u044c \u0442\u0440\u043e\u0444\u0435\u0439\u043d\u0443\u044e \u043a\u0440\u0430\u0441\u043d\u043e\u043f\u0435\u0440\u043a\u0443.\r\n\r\n\u0412 \u0434\u0430\u043b\u044c\u043d\u0435\u0439\u0448\u0435\u043c \u043c\u044b \u0442\u0430\u043a\u0436\u0435 \u0431\u0443\u0434\u0435\u043c \u0440\u0430\u0437\u0431\u0438\u0440\u0430\u0442\u044c\u0441\u044f \u0432 \u043e\u0441\u043e\u0431\u0435\u043d\u043d\u043e\u0441\u0442\u044f\u0445 \u043f\u0440\u0438\u043a\u043e\u0440\u043c\u043a\u0438 \u0434\u0440\u0443\u0433\u0438\u0445, \u043a\u043e\u043d\u043a\u0440\u0435\u0442\u043d\u044b\u0445 \u0432\u0438\u0434\u043e\u0432 \u0440\u044b\u0431 \u0441 \u043f\u043e\u0437\u0438\u0446\u0438\u0438 \u0430\u043a\u0442\u0438\u0432\u043d\u043e\u0439 \u043b\u044e\u0431\u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u0441\u043a\u043e\u0439 \u043b\u043e\u0432\u043b\u0438.\r\n\r\n\r\n\u0421\u043f\u0430\u0441\u0438\u0431\u043e, \u0447\u0442\u043e \u0431\u044b\u043b\u0438 \u0441 \u043d\u0430\u043c\u0438. \u0415\u0441\u043b\u0438 \u0435\u0441\u0442\u044c \u0447\u0435\u043c \u0434\u043e\u043f\u043e\u043b\u043d\u0438\u0442\u044c \u0438\u043b\u0438 \u0432\u043e\u0437\u0440\u0430\u0437\u0438\u0442\u044c, \u0436\u0434\u0435\u043c \u0432 \u043a\u043e\u043c\u043c\u0435\u043d\u0442\u0430\u0440\u0438\u044f\u0445! \u041d\u0438 \u0445\u0432\u043e\u0441\u0442\u0430, \u043d\u0438 \u0447\u0435\u0448\u0443\u0438!\r\n”,”image”:{“@type”:”ImageObject”,”url”:”https:\/\/kljuet.ru\/wp-content\/uploads\/2015\/05\/Prikormka-dlya-krasnoperki-svoimi-rukami.jpg”,”width”:720,”height”:540}}
  Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

  По темі:  12.07.2016
  1 175

  Правильний вибір поплавця для риболовлі, при різних умовах  25.03.2016
  901

  Про те як зробити підгодовування для фідера своїми руками  04.03.2016
  288

  Що робити, коли на фідер не клює?  03.12.2017
  193

  Найкращі інгредієнти для прикормочных складів – від приготування до використання  25.05.2018
  180

  Як зловити залікового карася на поплавкову снасть  24.05.2018
  171

  Ловимо ляща на фідер навесні  02.07.2018
  129

  Як правильно відвантажити поплавок  18.06.2018
  101

  Готуємо прикорм для риби в домашніх умовах  24.08.2016
  99

  З чого можна приготувати підгодовування своїми руками?  13.06.2018
  93

  Супер рецепт! Ароматизатор (активатор клювання) для успішної риболовлі