Способы ловли

Мало знайдеться тих, хто не любить прекрасного лосося, адже він володіє унікальними смаковими ароматами і м’яким м’ясом. Однак, щоб отримати цю рибину на стіл, попередньо слід виловити самого лосося, ну або купити, що не так цікаво.

Ловля річкового лосося, цього спритного хижака, одними виконується за допомогою нахлыста, іншими – спінінгом, але, безсумнівно, займає величезне місце в серці будь-якого рибалки.

В першу чергу, спосіб ловлі лосося залежить від місць риболовлі. Неглибокі річки Кольського півострова чудово підходять для недосвідчених рибалок, адже для цього слід лише знайти місце стоянки риб. Інша справа води Фінляндії і Ленінградської області, в яких дуже складно, але так цікаво вивуджувати річкового лосося.

Можливо, саме труднощі лову і дозволяє популяції дикого лосося бути такою чисельною і не скорочуватися, незважаючи на екологічні проблеми. Більшість лососевих річок знаходиться у Фінляндії, і жителі країни господарсько відносяться до надбань річок, підтримуючи популяцію. Знайти ключ до фінського лососеві вкрай важко, адже навіть визначити місце стоянки практично неможливо навіть для дуже досвідченого рибалки, новачкові тут просто немає місця.

Рибалок залучають пороги і перекати, тому широкі повноводні річки просто ставлять їх у глухий кут, не даючи жодної зачіпки. Однак, якщо ви отримали кілька порад від місцевих старожилів, то нагородою може стати гігант вагою понад 15 кілограмів. Якщо у вас немає можливості порибалити у Фінляндії, в Росії також є ряд прекрасних лососевих річок – Нева, Куми та інші. Зазвичай, на них також присутня безліч рибалок на даний вид риби.

Способи лову річкового лосося

Отже, щоб виловити дикого лосося, спочатку слід визначити, яким чином буде відбуватися ловля – спінінгом або нахлистом. Найбільш ефективним вважається метод спінінга, тому ми будемо виходити від цієї константи. Довжина вудилища для найбільш ефектною лову повинна бути від 2,6 до 3 метрів, проте це залежить від уподобань рибака. Просто варто пам’ятати, що рухати вудкою багато не знадобиться, так що не варто зменшувати вагу.

Головним у виборі вудилища тут стає лад. Найбільш кращим вважається середній. Треба пам’ятати, що лосось бореться до останнього, тому втомлювати його доведеться довго. Зазвичай покльовка лосося закінчується потужним ривком і обірваної волосінню, це звичайна картина дій. Тут на допомогу приходять мультипликаторные котушки, адже вони відрізняються високою надійністю. Не варто користуватися плетеними волосінню, вона не витримає лосося.

Ловля лосося відбувається як з човна, так і з берега, тому слід подбати і про подсачеке. Більшість спійманого лосося випускається назад у річку, тому вкрай важливо не пошкодити рибі занадто сильно. Сучасні підсічки дозволяють уникнути цього. Найбільш ефективну приманку в ловлі лосося використовують фіни, тому варто перейняти їх досвід. Використовують вони воблери ручної роботи. Дані воблери відрізняються спеціальною формою – лопаткою, зазвичай досить товстою, довжиною від 6 до 8 див.

Лосось завжди готовий взяти приманку, якщо правильно подати її, націлився на дно, що дивно, адже лосось апріорі не годується в річці.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
як ловити ловля на річці лосось
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:19.05.2015
6 771

Календар рибалки або прогноз клювання риби14.05.2015
1 143

Хліб – король насадок рослинного походження. Як ловити на хліб: на шкірку і м’якуш29.03.2017
1 091

Особливості ловлі лина. Коли клює, і де клює?18.08.2016
775

Як і на що влітку ловити ляща, карася, коропа і плотву?29.01.2017
529

Ловля на гумку — забута річна снасть. Переваги і як ловити24.05.2015
447

На що клює лящ. Методи лову. Снасті. Прикормка12.07.2016
312

Ловимо сома. Коли ловити, на що ловити і де ловити?06.02.2016
151

Як ловити великого окуня (обапола) на вудку?21.07.2016
136

Тонкощі рибного лову бичка на вудку з човна. Поради07.06.2018
118

Експерти дають 10 порад, як успішно ловити окуня