Объекты ловли

Однією з найпоширеніших наживок для лову риби є звичайнісінька кукурудза. Вона недорого коштує, непогано приваблює риб своїм кольором, так і смакові якості цього продукту «на рівні». На цю насадку добре ловляться практично всі види мирних риб. У статті поговоримо про різновиди кукурудзи, а також про способи приготування цього продукту.

Солодка кукурудза баночна

На полицях продуктових магазинів представлений великий асортимент кукурудзи, в тому числі, і консервованої в банках. Її зерна використовують в якості насадки, але вибирати потрібно тільки ту, на етикетці якого написано «солодка». Продуктом можна користуватися відразу: просто розкрийте банку і запровадити зерна на гачок. В основному, для надійності кріплення використовують спосіб «волосяна оснастка», деякі ж рибалки додатково вводять ароматичні суміші.

А ще, солодку кукурудзу можна приготувати самостійно. Для цього вам буде потрібно:

 • Замочити зерна в звичайній проточній воді до повного їх розбухання. Цей процес залежно від сорти злакових триває від 24 до 72 годин.
 • Варити набряклі злаки, додавши до них мед (цукор). Час приготування може зайняти від тридцяти до шістдесяти хвилин.
 • У готовий склад потрібно додати ваніль. Вона буде природним ароматизотором.
 • Наполягати все протягом доби. За цей час кукурудза виділить необхідну кількість молочної кислоти, яка буде залучати рибу.
 • Рекомендація: варити зерна слід тільки до їх пом’якшення. Якщо кукурудза розвариться, у вас можуть виникнути труднощі з насаживанием її на гачок.

  Як зробити приманку з пареної кукурудзи

  Запарити зерна дуже просто. Потрібно взяти термос, і помістити туди попередньо набряклу кукурудзу. Її кількість має становити приблизно одну четверту частину його ємності. Долийте дуже гарячої води до повного заповнення обсягу термоса, і залиште на чотири години.

  До складу також можна додати різні ароматичні суміші і спеції. Варіанти ароматизаторів залежать від того, на яку рибу ви збираєтеся полювати.

  Ферментація кислої кукурудзи

  Цей процес займе у вас не одну добу, тому продукт потрібно готувати завчасно. Втім, ваші зусилля надалі окупляться з лишком – клювання буде відмінним. Процес приготування такий:

  • плоди кукурудзи замочуємо і варимо близько сорока хвилин;
  • міняємо воду, в якій варили продукт на нову (води потрібно взяти не дуже багато);
  • додаємо в суміш цукор. Для додання аромату можна ввести трохи меду;
  • додаємо харчові дріжджі. Їх потрібно 10 грам на 1кг складу;
  • все ретельно перемішуємо і перекладаємо в яку-небудь посудину з скла;
  • в отриманий «мікс» обов’язково наливається соняшникова (або подібне йому олія) для захисту від контакту з повітряним середовищем.

  Ферментація проходить так: дріжджові бактерії активно поїдають цукор з суміші, виділяючи при цьому кислоту і спирт.

  Рекомендація: ні в якому разі не закривайте банку кришкою, так як в процесі бродіння відбувається активне виділення вуглекислого газу.

  Імітація кукурудзяних зерен

  До цього виду штучних наживок можна віднести імітатори зерен з синтетичних матеріалів типу пластику. Їх склад розроблений таким чином, щоб максимально ефективно залучити рибу, і спровокувати її клювання.

  Така принада має переваги:

  • вона багаторазового дії;
  • як тільки суміш потрапляє у воду, вона моментально починає діяти.

  Приманка випускається вже розфасованої в баночки, причому, є вже готові варіанти з конкретним ароматом, а є приманки нейтральні без запаху. В останньому випадку сам рибак вирішує вже на місці якої аромат йому вибрати, керуючись конкретними умовами рибної ловлі.

  Кукурудза рибальська

  В принципі, це самий звичайний баночний продукт, що зустрічається в будь-якому рибальському магазині. Відмінність полягає в тому, що виробник піддає зерна особливій обробці секретними рецептами, і забарвлює їх у різні кольори.

  Як правило, величина зерен в банку приблизно однакова. В процесі виготовлення за ними постійно здійснюється контроль якості. Крім того, до складу виробу додаються речовини, значно подовжують термін придатності.

  Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

  Мітки
  наживки
  Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

  По темі:  18.04.2017
  574

  Як вибрати колір приманки для ловлі окуня?  05.02.2017
  390

  Способи зберігання мотиля. Як довго його зберігати?  21.10.2017
  240

  Ловля лина восени на поплавкову вудку  22.06.2018
  76

  Насадки та наживки, які так любить карась  13.07.2018
  47

  Черв’яки — найкращий делікатес для будь-якої риби  01.08.2018
  42

  Можна зловити рибу на сир  06.08.2018
  7

  Вирушаємо ловити карася на тісто