Наживки прикормки насадки

Однією з найбільш універсальних і уловистых насадок є звичайний хліб, і багато рибалок використовують його для ловлі білої риби. Дуже часто м’якуш або скоринку хліба обробляють різними ароматичними сумішами, наприклад, анісові краплі. Атрактанти приваблюють риб до насадки, при цьому, результати риболовлі значно поліпшуються.

В якості хлібної приманки і насадок можуть використовуватися різні варіанти:

 • світлий;
 • чорний;
 • батон;
 • поклеванный хліб.

Кожен з них має свою особливість, властиві тільки йому риси, і своїх «риб’ячих шанувальників». Наприклад, вживаючи в якості наживки м’якуш чорного хліба можна наловити відмінних карасів і коропів, а на білий хліб відзначають хороший клювання великої плотви, головнів і м’язів. Але самої багатопрофільної принадою є батон, який підійде для різних способів ловлі.

Де краще застосовувати хлібну приманку

У більшості випадків ловля на хліб поплавковою вудкою практикується на великих річках з сильною течією, адже саме там мешкає велика любителька хлібної насадки – плотва. Хліб чудово тримається на гачку у бурхливій воді: як у глибині, так і на її поверхні. Не встигне хліб торкнутися води, як його починають атакувати уклейки. Ці маленькі рибки зовсім не проти поласувати м’якушкою, але, так як вони не можуть з’їсти цілий шматок, то смикають його, діючи за принципом «що не з’їм, то покусаю».

Для більш ефективного лову на дану приманку потрібно доставити її в середні шари води. Для цього від рибака потрібно правильно відвантажити снасть, розташувавши важки на волосіні в певному порядку. До речі, непогані результати приносить ловля на ковзну оснастку з грузилом-оливкою.

На хліб ловлять і у водоймах зі стоячою водою. Завдання рибака в цьому випадку полягає в правильній подачі рибі хлібної приманки. Якщо риба розкусить запропоновану їжу – чекайте поклевок, якщо ні, то шукайте інше місце або міняйте приманку. Вгадати поведінку риб не так просто, і це приходить тільки з досвідом.

Способи монтажу хлібної насадки

Давайте розглянемо яким чином можна начіплювати хліб на гачок:

 • З м’якушки хліба катають кульки, трохи плющат його пальцями з боків, і насаджують на рибальський гачок.
 • Можна діяти по-іншому: обліпити хлібним м’якушкою сам гачок (в тому числі, і його вістря). В цьому випадку форма насадки буде нагадувати букву «Р».
 • Відщипують від хлібної м’якушки невеликий фрагмент і линути до оснащення таким чином, щоб він тримався лише на цівку. Вільна частина в цьому випадку буде як би висіти в повітрі прикриваючи жало, за своєю формою нагадуючи спідницю.
 • Річний карась іноді змінює дислокацію, піднімаючись від дна ближче до поверхні водойми. У таких випадках рибалки використовують в якості приманки хлібну кірку. Вона має кращу (порівняно з м’якушем) плавучість, і за рахунок вільного переміщення по воді приваблює рибу. Для кращого ефекту кірку нарізають квадратиками, де з одного боку м’яка частина, а з іншого – підсмажена, через яку і слід протикати гачок. При цьому, його робоча частина ховається в м’якоті.
 • Як приготувати приманку з серцевини хліба і його скоринки

  Однією з «працюють» насадок є тісто, приготоване з хлібного м’якушки. Його роблять з не зовсім свіжого хліба. Замість води часто використовують молоко – так ви зможете домогтися того, що у приманки буде своєрідний, привертає рибу запах. Додавання до суміші солодких і екзотичних ароматизаторів здатне принести хороший результат. Борошно додасть складу твердість, вата дасть такий же ефект.

  Для того, щоб приготувати приманку з хліба потрібно:

  • необхідну кількість хліба замочити у воді (попередньо зрізавши скоринку);
  • ретельно вичавити хліб руками, видаливши якомога більше рідини;
  • помивши руки, мнемо весь тісто подібний склад до необхідної консистенції;
  • додаємо ароматичні суміші мікроскопічними порціями.

  Ще кілька рецептів:

  М’якоть, що отримується з пшеничного або житнього хліба, переминают до пластичної консистенції спільно з плавленим сиром.

  Хлібну м’якоть і подрібнений вівсяний бісквіт або печиво зі смаком м’яти переминают до такого стану, щоб приманка була міцною, і надійно трималася на гачку.

  Непогані результати показує використання в якості насадок або привад хлібної кірки. Вудити на неї можна в різних умовах і різних шарах води. Для більшої ефективності потрібно нарізати кірку від батона у формі квадратиків або прямокутних пластин. Потім їх обсмажують в кукурудзяному, конопляній або соняшниковій олії до утворення твердої скоринки.

  Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

  Мітки
  наживки насадки хліб
  Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

  По темі:  14.05.2015
  1 249

  Хліб – король насадок рослинного походження. Як ловити на хліб: на шкірку і м’якуш  18.04.2017
  618

  Як вибрати колір приманки для ловлі окуня?  05.02.2017
  399

  Способи зберігання мотиля. Як довго його зберігати?  21.10.2017
  292

  Ловля лина восени на поплавкову вудку  17.06.2018
  107

  Супер уловиста снасть з пружиною на карася  15.06.2018
  93

  Супер ефективна приманка для коропа — картопля  14.06.2018
  82

  Королі насадок, які так любить карась!  22.06.2018
  82

  Насадки та наживки, які так любить карась  21.08.2018
  73

  Народний рецепт черв’яки з насінням  12.07.2018
  67

  Мушки для риболовлі