Объекты ловли

Весняний клювання залежить від безлічі різних факторів. Це – водяний рівень, погода, час, особливості місцевості ужения, ступінь голоду, риби та рибалки).

Точно встановлено, що:

  • риби беруть охочіше й жадібніше ранньої весни, причому часті випадки відмінного лову посеред дня;
  • характерний рельєф водойми сприятливий для місця рибної ловлі. Наприклад, посеред поточної річечки несподіваний затока, затон;
  • чудовий день для риболовлі припадати на похмуру, холодну або вітряну погоду;
  • у період перед метанням ікри або після нього починається рясний жор. Що позитивно впливає на рівень поклевок;
  • улов буде краще на прозорій чи спадною воді. Погіршується в скаламученої на прибуток.

Але це все загальні відомості. А кого ж порибалити ранньою весною?

На кого рибалити навесні?

Вибір об’єкта для риболовлі досить різноманітний. До встановлення тепла, по каламутній водиці бере на хробака минь. Після сходу льоду в місцях впадання струмків ловлять судака. Перед нерестом більше зустрічається на кордонах глибин і мілководь. На спокійних водоймах з мулким дном до перших полыням виходять лінії. Виснажені линьки зимовим сезоном рясно жирують навесні. Тримаються вздовж заростей очерету або очерету.

Із закінченням льодоходу спадної воді метає ікру окунь. Потім групи голодних мешканців блукають поблизу берегів на невеликій глибині в пошуках їжі.

Успішна риболовля навесні на плотву, карася, синца, підуста, жереха. Нижче більш докладно ще про деяких видах.

Навесні Щука

Жадібне годування спостерігають у 3-4 прийоми. Початковий жор щуки відбувається перед нерестом по льоду з появою ополонок. Виснажена тривалим зимовим постом хижачка підходить до з’явилися закраїн. А також до гирла впадають річечок, струмків і з жадібністю полювати.

Другий спостерігають приблизно через місяць. Після тривалого ікрометання. Далі, травень – липень і останній восени вересень – жовтень.
Ненаситне поглинання їжі займає зазвичай близько 10 днів вранці і вечорами. Визначається за гонитві за рибкою на поверхні. Як кажуть, щука починає «бити».

На риболовлі вдало зарекомендували себе жерлицы. Ефективний також спінінг, з використанням блешень, воблерів, пластикових і поролонових рибок або виброхвостов.

Весняний Язь

Активна жирівка язя починається після нересту. Для чого пливуть вгору за течією, шукаючи оптимальні умови. Існує прикмета, метання ікри настає з набуханням березових бруньок.

Потім вони скочуються до постійних місць проживання. Шлях пролягає на глибинах, ночами групуються зграйками в ями. Дорогою посилено годується, вибираючись на мілководдя. Їжа досить різноманітна від рослин до рибок. Тому їх називають всеїдними.

По весні найчастіше клюють на черв’яків, опаришів, хрущів, воліючи тваринну наживку. Ловлять язей на поплавочные снасті, донні з годівницею або без неї. Способи і техніку ужения вибирають за особистим уподобанням. По каламутній воді бере в будь-який час доби.

Єлець по весні

Єльцов, хоч і мають досить скромними розмірами, серед рибалок мають своїх шанувальників.

Нерестяться незабаром після щуки, практично, одночасно з язем, піднімаючись в притоки. Ужение починається, як тільки вода очиститься. Ловля єльцов приваблює любителів активної риболовлі. Вимагає певної майстерності і спритності.

Спритна рибка живе на ділянках із сильним плином, тримаючись на 5-9 см вище дна. Бере на мотиля, опариша, шматочок хробака. Відрізняється якоїсь примхливістю і вередливість.

Наостанок хочеться побажати успіхів у рибній ловлі. Весняне ужение не залишить байдужих рибалок.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
весна рибалка поради
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:19.05.2015
6 771

Календар рибалки або прогноз клювання риби20.05.2015
6 348

Що потрібно знати починаючому рибалці. Основи риболовлі24.05.2018
1 134

У Росії введуть податок на любительську рибалку25.03.2017
1 063

Коли починати ловити карася (гібриду) навесні?04.04.2017
1 004

Як веде себе жерех навесні. Нерест жереха і способи лову27.03.2017
830

Як ловити окуня навесні? Звички окуня в цей час року23.09.2017
803

Як ловити щуку пізньої осені. Нюанси лову щуки предзимней16.05.2015
624

Що таке рибалка. Психологія риби15.04.2017
510

На коропа навесні. Коли, де і на що ловити коропа26.03.2017
466

Як зловити щуку на спінінг навесні?