Новости

Не всі люди йдуть на рибалку для того, щоб прогодувати себе уловом. Таких рибалок не так багато. Зате дуже багато тих, хто приходить вудити рибу, щоб насолодитися враженнями від рибалки і тим станом душі, коли вдається перехитрити рибу і витягнути її з води. Є думка, що рибалка схоже поезії…

При цьому багато рибалки взагалі не забирають спійману рибу з собою. Є і такі диваки, які готові випустити і досить велику рыбеху, тішачи себе тим, що вони не можуть використовувати свою перевагу «людини розумної» над беззахисними рибинами. Для них головне не сам результат, але важливий процес!

Насправді, відпускати выуженную рибу не варто. І справа тут не в тому, що згідно з повір’ям, вона може розповісти підводного риб’ячої братії про те, як потрапила на гачок і попередить про небезпеку. Доброта рибалки чревата небезпекою для самої відпущеної з полону рибини. Вчені зі Сполучених Штатів встановили, що така риба приречена на голодну смерть. Вони піддали жорсткій критиці любителів «творити добро», вказавши на те, що воно обертається ненавмисним злом.

Виявляється, що після того, як в ротовій порожнині риби з’являється додатковий отвір, пророблений гачком, процес харчування стає для неї проблемним. Риба починає голодувати, втрачає сили і гине від голоду, або стає здобиччю більш сильних хижих риб. Це підтверджується спостереженнями дослідників, зробленим неодноразово.

Якщо говорити про гуманність в цьому відношенні, то буде розумніше все ж використовувати улов за призначенням — приготувати і з’їсти!

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
про рибу
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:17.05.2015
315

Хто такий сазан (короп). Де водиться. Як і на що його ловлять.