Наживки прикормки насадки

Ще з дитячої пори багато хто пам’ятає, що однією з найпопулярніших, і практично завжди працюють приманок, є самий звичайний черв’як, з допомогою яких ловиться практично будь-прісноводна риба. Але не всі люди знайомі з різновидами черв’яків, з тим, де їх слід шукати, і яку рибу можна зловити на таку наживку. Далі спробуємо в цьому розібратися.

Отже, приступимо:

Найпоширенішою насадкою є земляні хробаки. Щоб накопати хороших черв’яків, потрібно керуватися:

  • розміром гачка;
  • величиною передбачуваного об’єкта лову;
  • особливостями водойми.

Досить часто рибалки помиляються, навішуючи на гачок дуже маленького хробака, і, таким чином, результат виходить протилежним очікуваному. Замість того, щоб приманити рибу, вони її распугивают неприродно виглядає насадкою. Не забудьте ще про одну хитрість досвідчених рибалок: щоб кльов був ефективним, копайте черв’яків як можна ближче до води, прямо на водоймі. Справа в тому, що місцева грунт має подібний з водоймою запах, і приверне більшу кількість риби.

Гнойові черв’яки

Вони є найкращою приманкою, мешкають у зволоженому гної, рослинний перегній, залишки органіки, і навіть в соломі. Щоб хробаки довше зберегли активність, їх краще перевозити, помістивши в консервну банку або дерев’яну коробку. Ємність при цьому потрібно наповнити звичної для членистоногих середовищем існування.

Насаджувати гнойового хробака на жало гачка потрібно починаючи з потовщеної (головної) його частини, просмикнувши потім ще раз ближче до кінця тіла. Таким чином, наживка виглядає більш природно, і буде працювати активніше. А ось для лову трофейних екземплярів на гачок повісьте відразу кілька черв’яків, проколів їх тіла через центр. Для маленької рибки цілком вистачить і невеликого шматочка наживки. Зберігайте вашу органічну приманку поблизу від джерела води, бажано в затіненому місці – так ви зможете довше вберегти їх від пересихання.

Ще одним різновидом органіки, яку можна купити в риболовних магазинах є каліфорнійський черв’як. Від гнойового відрізняють його назву і середовище проживання. Цей представник загону членистоногих цінується фермерами за біогумус, виготовлений ним у процесі життєдіяльності. Кажуть, що дана речовина є непоганим добривом.

«Каліфорнієць» трохи більше гнойового хробака, і пахне дуже специфічно. Цим він дуже привертає увагу риб. Цільного хробака навішуйте на гачок, щоб виловити велику рибу, а для дріб’язку цілком вистачить його половинки.

Продають каліфорнійських черв’яків вже розфасованими в пінопропіленові шухлядки. Так вони довше зберігаються при транспортуванні на великі відстані, що дуже зручно.

Виповзок

Цей дуже великий черв’як живе, як правило, у глибинних шарах грунту. Він з’являється на поверхні землі в теплі дощові дні. Кожушків шукають за характерним нірках, які вони виконують, виповзаючи в поверхневі шари грунту. Ловити богатирів потрібно вночі, тільки намагайтеся при цьому рухатися безшумно. Выползки зі своїх норок з’являються не повністю, і при найменшому шумі вони вмить ховаються в земних шарах.

Зберігаються великі черв’яки в невеликих полотняних мішечках, заповнених злегка зволоженим грунтом. Якщо їх транспортувати в закритій ємності, то вони швидко задихнуться від відсутності кисню. Цікаво, що багато рибалок поливають поверхню грунту, в якому знаходяться черв’яки, м’ясним бульйоном.

Якщо Ви дочитали до цього місця, то інформація для Вас була корисна, тому, будь ласка, підпишіться на наш канал на Яндекс.Дзен, і там же поставте лайк (палець вгору) нам за труди. Спасибі!

Мітки
наживки насадки
Facebook Twitter Google+ Tumblr Pinterest VKontakte Odnoklassniki WhatsApp Telegram Viber

По темі:18.04.2017
574

Як вибрати колір приманки для ловлі окуня?05.02.2017
390

Способи зберігання мотиля. Як довго його зберігати?21.10.2017
240

Ловля лина восени на поплавкову вудку17.06.2018
101

Супер уловиста снасть з пружиною на карася15.06.2018
78

Супер ефективна приманка для коропа — картопля22.06.2018
76

Насадки та наживки, які так любить карась14.06.2018
76

Королі насадок, які так любить карась!14.06.2018
54

Як ловити на пінопласт?12.07.2018
47

Мушки для риболовлі05.08.2018
45

Кукурудза як наживка для риболовлі